Zaproś rośliny do swojego wnętrza – moyha

Moyha, to marka z produktami wyposażenia wnętrz w prostym stylu. Bez zbędnych zdobień i ferii barw, których najważniejszą cechą są naturalne materiały użyte w produkcji, takie jak drewno, skóra, wełna czy bawełna. Prosty design, stonowane kolory, dobra jakość, a wszystko w zgodzie z naturą, w myśl idei ‘simply good’.

Celebrujemy życie i to chcemy pokazać w naszym przesłaniu – mówią założycielki.

Moyha to też przeciwieństwo życia w wersji „fast”, w każdym aspekcie myślenia o marce. Uniwersalne formy produktów, zamiast często zmieniających się trendów i próby nadążania za nimi. Celebracja życia, chwil, momentów zamiast wiecznego pośpiechu i ścigania się z czasem. Stonowane kolory i prosty design pozostawiające harmonię w naszym domu – to główne cechy marki i jej produktów.

Harmonia i równowaga

To właśnie o harmonii i równowadze w życiu dziewczyny z moyha tak często piszą w swojej komunikacji z klientami. A wszystkie ich produkty mają sprzyjać w jej osiąganiu. Receptą na „chillout” w sypialni nie ma być ślepe podążanie za coraz to szybciej zmieniającymi się trendami we wnętrzach, ale przede wszystkim własne upodobania. „Moyhowy przepis na stworzenie azylu w sypialni” zamyka się w kilku podstawowych radach.

Po pierwsze: ma być miło, wygodnie i przytulnie. Sypialnia ma nam się zawsze kojarzyć z relaksem, wypoczynkiem i przyjemnością! Mamy zadbać o to, aby nie zabierać do niej pracy i problemów. Pozbądźmy się też technologii! Żadnych elektronicznych gadżetów, „gorącego” telefonu i niebieskiego światła w sypialni.

Drugą, jeszcze ważniejszą kwestią to fakt, że sypialnia ma być dla nas, a nie dla naszych gości! Trendy- trendami, ale przede wszystkim to my musimy się w niej dobrze czuć.

Po trzecie moyha rekomenduje zieleń w sypialni. Natura przecież tak koi i dobrze wpływa na sen, a rośliny nie tylko wyglądają pięknie, ale też naturalnie filtrują powietrze. Wróćmy więc do uprawiania roślin doniczkowych, a w weekendy wstawiajmy cięte kwiaty do wazonu. Wybierajmy to, co przybliży nas do natury i pozwoli na relaks i prawdziwy wypoczynek. Niech lato będzie dla nas oczyszczająca i odnawiająca, a my zrelaksowane i pełne optymizmu. Nasza sypialnia pełna roślin ma nam w tym pomóc!

Postaw na rośliny w sypialni

To z myślą właśnie o roślinach w sypialni w ofercie moyha można znaleźć szeroką ofertę ciekawych osłonek do kwiatów. Kto słyszał o workach dekoracyjnych z impregnowanej celulozy? Marka wykorzystuje ten właśnie materiał do szycia wyjątkowych „doniczek” do kwiatów. Wyglądają pięknie i naturalnie, mimo, że pozornie wyglądają, jak papier, to w użytkowaniu są niezmiernie praktyczne. Worki uszyte są z impregnowanej celulozy. Dzięki podobnemu procesowi produkcji do technik garbowania skóry, materiał gwarantuje elastyczność i wytrzymałość, a w dotyku i wyglądzie przypomina skórę. Można go czyścić na mokro, a nawet prać w pralce! W ofercie marki można wybierać je spośród szerokiej oferty rozmiarów i kolorów. Pięknie wyglądają w towarzystwie roślin, ale większe rozmiary mogą służyć również do przechowywania. Są czarne, białe, jasno szare i camelowe, a już za chwile pojawią się kolejne kolory z błyszczącym wykończeniem.

„Worki cieszą się coraz większą popularnością. Ten kto raz spróbuje, nie poprzestaje na jednym zamówieniu” – mówią założycielki marki.

Sklep online moyha.com został otwarty pod koniec 2016 roku i już w pierwszych dniach zdobył uznanie klientów w Polsce i zagranicą. Moyha, bez kompromisów, buduje swoją ofertę stylowych tekstyliów dekoracyjnych do domu. Jej flagowy produkt: dzianinowa pościel GREY DREAM zdobyła nagrodę MUST HAVE 2017 na Łódzkim Festiwalu Designu. „A to dopiero początek” – mówią zgodnie założycielki marki.

O marce Moyha przeczytać można też TU.

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

Wpisz szukane słowo i kliknij enter