Znamy laureatów 34. edycji StandOUT. StandOUT. Orgatec 2016 Kolonia

Znamy laureatów 34. edycji StandOUT. StandOUT. Orgatec 2016 Kolonia

15 grudnia poznaliśmy Laureatów 34. Edycji StandOUT. Orgatec 2016 Kolonia – wirtualnego konkursu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej – organizowanego przez portal Exspace.

Najładniejszym polskim stoiskiem targów ORGATEC 2016 w Kolonii, głosami użytkowników portalu Exspace, zostało wybrane stoisko firmy Fabryka Mebli BALMA S.A. Kolejne prestiżowe miejsca zajęły stoiska firm HUSH i NOTI. Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Kapitułę Konkursu pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej portalu Exspace otrzymały stoiska firm: PROFIm – w kategorii od 500mkw, Fabryka Mebli Biurowych MDD – w kategorii 100-500mkw, BEJOT – w kategorii 50-100mkw i MARO Fabryka Mebli Biurowych – w kategorii do 50mkw.

Na 14 wyróżniających się stoisk polskich wystawców kolońskich targów zagłosowało 2730 osób. Ilość głosujących świadczy o tym, że konkurs na najciekawsze stoiska targów wzbudził również wiele emocji wśród kilku tysięcy wirtualnie odwiedzających portal Exspace. Ponad 1000 stoisk zaprezentowanych w trzydziestu pięciu edycjach konkursu StandOUT. odwiedziło łącznie ponad 85000 osób. Zwiedzające z Exspace targi można nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat wystawców i ich produktów oraz pozycji polskich branż na świecie.

Odbywające się co dwa lata targi ORGATEC to największe targi wyposażenia przestrzeni biurowych. Kolońskie targi prezentują najciekawsze rozwiązania meblowe z całego świata, które nadążają za zmieniającym się stylem i środowiskiem pracy oraz KNOW-HOW dotyczące aranżowania przestrzeni. Tegoroczna edycja – odbywająca się w dniach 25-29 października w Kolonii, poświęcona była idei „New visions of work”. Kolejna edycja targów Orgatec2018: 23-27 października 2018 roku

Na targach ORGATEC 2016 wystawiało się 671 wystawców z 40 krajów, wśród których znalazło się 15 firm z Polski. Do finału Konkursu StandOUT. Orgatec 2016 Kolonia architekci z portalu Exspace wytypowali realizacje wystawiennicze 14 polskich firm: PROFIm, Grupa Nowy Styl, Balma, Noti, Maro, MDD, Sella, Husch Creative Design Group, Karoń, Mikomax, Ergomaster, Furniko, Bejot i Heritus.

Laureatom i Finalistom gratulujemy! Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie za dwa lata.

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter