63-metrowe męskie wnętrze od Ale.DESIGN

Proste formy i naturalna paleta barw – oto elementy, które znajdziemy w tym męskim wnętrzu. Nie mogło zabraknąć funkcjonalnych rozwiązań, które sprawiły, że mieszkanie o powierzchni 63m2 stało się wizytówką nowoczesności. Aleksandra Gosztyła z biura Ale.DESIGN zadbała o każdy szczegół, dzięki czemu unikatowość charakteru wnętrza widoczna jest już na wejściu. Przed Tobą 63-metrowe wnętrze!

Szarość, czerń, drewno i 63-metrowe wnętrze

Najważniejszym założeniem projektowym było stworzenie przestrzeni, w której inwestor będzie mógł pracować w ciągu dnia, a wieczorami odpoczywać lub przyjmować gości. Główną przestrzeń stanowi tu salon z aneksem kuchennym. We wnętrzu królują odcienie szarości, czerni i drewna.

Hokery przy wysokim blacie w mieszkaniu projektu Ale.Design

Zabudowa kuchenna posiada wyspę – bar z hokerami, który spełnia dwie funkcje: jest miejscem do spożywania posiłków oraz  subtelnym oddzieleniem strefy kuchennej od wypoczynkowej. Stalowe nogi baru nawiązują do stolików kawowych, a lamele przy zabudowie kuchennej – do ściany medialnej przy narożniku.

Akcent butelkowej zieleni 

Ciekawym akcentem kolorystycznym mieszkania jest butelkowa zieleń. Pokryta jest nim część ścian z sufitem w salonie, dzięki czemu wnętrze jest stylowe i jednocześnie kojące. Butelkowa zieleń pojawia się również w żywych dekoracjach – roślinach, na wiszących grafikach oraz tapicerowanym siedzisku w przedpokoju.

63-metrowe męskie wnętrze od Ale.DESIGN - foto Agata Piątkowska

Łazienkowa jaskinia 

Łazienka stała się swego rodzaju „jaskinią”. To bardzo męska przestrzeń, w której dominują szarości i czerń. Dzięki przeprojektowaniu instalacji w tym pomieszczeniu pralka znalazła się w wysokiej zabudowie przy prysznicu, co pozwoliło na umieszczenie tam szafki umywalkowej z otwartymi półkami i dwiema pojemnymi szufladami. 

Ciemna łazienka w męskim mieszkaniu

Magia detali 

Przestrzeń tworzy spójną całość, a tynk dekoracyjny na jednej ścianie salonu wychodzi aż na korytarz. Jego struktura uwydatnia się po włączeniu górnych opraw oświetleniowych. Całość dopełniają podłogi, drzwi i zabudowy meblowe imitujące drewno. Wszystkie lampy i akcesoria, takie jak lustro w przedpokoju, czy ramki na zdjęcia, są w kolorze czarnym-prosto, stylowo i z klasą. 

Jasny przedpokój z zielonym detalem

Ale.DESIGN

Biuro projektowania wnętrz Ale.DESIGN prowadzone jest we Wrocławiu przez mgr inż. arch. Aleksandrę Gosztyłę od 2019 roku. Na swoim koncie ma już wiele projektów mieszkaniowych oraz m.in. projekt przestrzeni o pow. 900m2 we wrocławskim biurowcu Centrum Południe.

Na co dzień w biurze tworzone są projekty dla klientów indywidualnych, którzy przedstawiają swoją wizję na wymarzone wnętrze i są zaangażowani w cały proces powstawania projektu. Biuro na pierwszym miejscu w swojej pracy stawia potrzeby inwestora, a jego zachwyt efektem pracy jest motorem napędowym do rozwoju.

Zdjęcia: Agata Piątkowska

Zobacz również: 71-metrowe mieszkanie na Woli | Mieszkanie dla rodziny

63-metrowe męskie wnętrze od Ale.DESIGN - foto Agata Piątkowska
Sypialnia w stylu skandynawskim w mieszkaniu projektu Ale.Design
63-metrowe męskie wnętrze od Ale.DESIGN - foto Agata Piątkowska
63-metrowe męskie wnętrze od Ale.DESIGN - foto Agata Piątkowska
63-metrowe męskie wnętrze od Ale.DESIGN - foto Agata Piątkowska
Zielona ściana w salonie w projekcie Ale.Design
63-metrowe męskie wnętrze od Ale.DESIGN - foto Agata Piątkowska
Hokery przy wysokim blacie
Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter