71-metrowe mieszkanie dla rodziny na warszawskich Włochach

71-metrowe, trzypokojowe mieszkanie na warszawskich Włochach zostało nabyte z myślą o inwestycji i przeprojektowane na cztery pokoje  – salon z aneksem, dwie sypialnie i biuro. Dziś emanuje optymizmem i daje możliwość pozostawienia w nim kawałka duszy, tak by stało się unikatowe. Przed Tobą projekt Good Vibes Interiors.

Good Vibes Interiors i 71-metrowe mieszkanie

W nowym rozkładzie mieszkania wydzielono część dzienną i nocną. Odseparowano je od siebie ażurowym regałem na rośliny, który dodaje wnętrzu nowoczesności i świeżości. Część dzienna, łazienka i główna sypialnia zostały całkowicie wyposażone.

Aneks kuchenny - 71-metrowe mieszkanie - projekt Good Vibes Interiors

„Najpierw pomyślałem że się Pani pomylił link. Potem że Pani żartuje. A teraz nawet się zastanawiam czy to nie jest dobry pomysł…” Takie reakcje Inwestorów na moje pomysły absolutnie uwielbiam. Wiem wtedy, że uzyskam efekt, o jaki mi chodzi. Że powstanie coś, na co ktoś sam by się może nie odważył, ale co będzie go cieszyć i inspirować. Bo jak tworzyć flipy, to tylko takie, które staną się domem! – mówi projektantka, właścicielka studia GOOD VIBES Interiors, Ola Dąbrówka.

Kolory lata

Wnętrze wypełniły wzory i kolory, przywodzące na myśl klimat lata. Pojemne szafy zabudowano we wnękach i kolorystycznie “wtopiono” w ściany, dzięki czemu przestrzeń nie została optycznie ograniczona. Proste meble, dużo metalowych elementów ocieplonych drewnem w połączeniu z błękitami i beżami zbudowały lekkie, optymistyczne wnętrze, mające sprzyjać wspólnemu spędzaniu czasu, łatwej komunikacji i radosnemu wypoczynkowi.

Czarny regał w jadalni

Good Vibes Interiors

Good Vibes to studio stylizacji, dekoracji i projektowania wnętrz. Ta młoda, prężnie rozwijająca się marka, tworzona przez Olę Dąbrówkę, przyjęła za misję dbanie o dobry nastrój wnętrz. Ma na swoim koncie około kilkuset zrealizowanych stylizacji i kilkadziesiąt kompleksowo przygotowanych nieruchomości, które z dużym powodzeniem odnajdują się na rynku, również w okresie pandemii.

Głowa dekoracja w projekcie Good Vibes Interiors

GoodVibes’y to również zrozumienie dla priorytetów inwestora, sprawna komunikacja i organizacja całego procesu pracy nad projektem, zarządzanie logistyką, zaufani podwykonawcy i sprawdzone rozwiązania doceniane przez najemców i kupujących.

GOOD VIBES Interiors oferuje szeroką gamę usług – od podstawowych konsultacji po kompleksowe projekty pod klucz- zarówno dla inwestorów, jak i klientów indywidualnych. Realizuje również profesjonalne sesje fotograficzne, wspierając inwestorów, architektów i producentów elementów do wyposażenia wnętrz.

Zdjęcia: Anna Hnatyszak

Zobacz również: 30-metrowe studio w 100-letniej kamienicy | 140-metrowy apartament na Mokotowie

71-metrowe mieszkanie dla rodziny na warszawskich Włochach - projekt Good Vibes Interiors
Pokój dziecięcy - 71-metrowe mieszkanie - projekt Good Vibes Interiors
Pokój dziecięcy - 71-metrowe mieszkanie - projekt Good Vibes Interiors
Wzorzyste kafelki - 71-metrowe mieszkanie - projekt Good Vibes Interiors
Sypialnia w stylu skandynawskim - 71-metrowe mieszkanie - projekt Good Vibes Interiors
Salon z aneksem - projekt Good Vibes Interiors
Salon z aneksem - projekt Good Vibes Interiors
Wzorzyste kafelki w kuchni
Pokój dziecięcy - 71-metrowe mieszkanie - projekt Good Vibes Interiors
Okrągłe lustro w sypialni
Home office - 71-metrowe mieszkanie - projekt Good Vibes Interiors
Okrągłe lustro w sypialni
Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter