Apartament w pastelach

Apartament w pastelach

Aranżacja 100m2 apartamentu w obiekcie Atrium Park w Bydgoszczy to projekt „pod klucz” zrealizowany przez Interno Iza Gajewska. Klient otrzymał wizualizację 3D i po 4 miesiącach lokal gotowy do zamieszkania. Inwestorem było dojrzałe, wymagające, świadome najnowszych technologii i designu małżeństwo.

Głównym założeniem projektowym była „otwarta przestrzeń”, którą uzyskano przez połączenie dwóch mniejszych pokoi – kuchni i salonu,  pozostawiając jako odrębne pomieszczenia –  sypialnię z prywatną łazienką, mały gabinet Pana domu, łazienkę gościnną i pomieszczenie gospodarcze. Ostatnie jest sprytnie ukryte w drewnianym bloku, który oddziela hol od kuchni.

Ciepłe, pastelowe kolory, naturalny fornir dębowy na ścianach i wielkoformatowe płyty ze spieku kwarcowego na posadzce stworzyły piękny i charakterystyczny efekt. Mieszkanie jest pełne najnowszej technologii od Bose, Miele, Planikafires i wyposażone w najlepsze włoskie marki (Sabaitalia, Twills, Wall&deco – tapeta ), hiszpańskie (Vibia, Flos, Gandia Blasco, Ganrugs) i skandynawskie wzornictwo (Menu, Muuto).

Zarówno tu, jak i w większości projektów projektantka postawiła na jakość produktu, jego ponadczasowość i funkcjonalność…Stąd w projekcie dużo relacji drewna z kamieniem zarówno na ścianach, jak i na posadzce, drzwi licowane ze ścianą o wysokości lokalu (do 300cm), to niektóre z wielu rozwiązań, które dla projektantki są już standardem. Kolejny detal na który zdecydowanie stawia w projektach to minimalistyczna linia, która dla wrażliwego oka jest zdecydowanie widoczna, choć subtelnie przeplata się przez wszystkie wnętrza w postaci oświetlenia, baterii, profili zabudów meblowych i innych drobniejszych akcesoriów.

To czego nie widać, to inteligentny system apartamentu, który integruje ze sobą nie tylko oświetlenie, ogrzewanie czy klimatyzację ale także szereg innych zabezpieczeń i ułatwień. Pozwala z dowolnego miejsca zarządzać przestrzenią domową.

Apartament znajduje się na 10. piętrze kompleksu Atrium Park w Bydgoszczy, Polska.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter