Aplikacja Intiaro: Prosty sposób na prezentację

Architekci i designerzy zyskali nowe narzędzie, za pomocą którego będą mogli w szybki i prosty sposób pokazać swoje pomysły klientom. Nowa aplikacja Intiaro ma dostęp do kilku tysięcy mebli i dodatków oraz umożliwia ich prezentację w dowolnym wnętrzu. Aplikacje pierwszy raz zobaczyliśmy na Łódź Design Festival 2015, gdzie została nam przedstawiona w pełni jej funkcjonalność. Od tego czasu powracamy do niej chętnie na naszych tabletach i sami aranżujemy nasze wnętrze.

Aplikacja pozwala na obejrzenie mebli bezpośrednio w naszych domach jeszcze przed zakupem, pomaga przejść przez proces projektowania wystroju wnętrz. Podjęcie decyzji co do koloru czy rozmiaru mebla stanie się łatwiejsze – dzięki konfiguratorowi można dostosować oglądane przez siebie produkty. W katalogu Intiaro znajdziemy meble wielu producentów, od designerskich inicjatyw, przez meble największych marek, po najsłynniejsze klasyki światowego meblarstwa. Do przeglądania ciągle rosnącego katalogu przygotowano kilka rozwiązań, mających pomóc w znalezieniu dokładnie tego, czego szukamy. Meble są pogrupowane według producentów, rodzajów produktów oraz miejsc, w których świetnie się sprawdzą. Każdą z tych grup można przefiltrować, by wybrać produkty dopasowane do naszych potrzeb. Wybrane meble można ułożyć w kompletną aranżację, składającą się z wielu elementów.

Następnie gotową aranżację możesz następnie obejrzeć w naszym domu za pomocą Rozszerzonej Rzeczywistości. Punktem odniesienia dla aplikacji jest papierowy znacznik, który można wydrukować samodzielnie, otrzymać u jednego z partnerskich producentów, lub zamówić bezpośrednio do Siebie – i całkowicie za darmo – pocztą.

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter