archiDAY 2019 na targach Warsaw Home 2019

archiDAY 2019 to wydarzenie branżowe dla architektów i projektantów wnętrz, designerów, dekoratorów, stylistów, home stagerów, które odbędzie się w dniach 3-6 października 2019 w Ptak Warsaw Expo w ramach targów Warsaw Home.

archiDAY 2019 na Warsaw Home 2019

Podczas tegorocznego archiDAY 2019 odbędą się liczne warsztaty, prelekcje, pokazy i wywiady. Na scenie głównej zaplanowano ich ponad 40. Porozmacie m.in. o rynku biurowym i kontraktowym (pConDAY), o narzędziach marketingowych dla biur architektonicznych, pozyskiwaniu i obsłudze klienta, a także o homestagingu i stylizacji wnętrz. O swoich doświadczeniach opowiedzą m.in. Sotyrys Pantopulos (Digital Effect Design Studio), Jakub Majewski i Łukasz Pastuszka (MooMoo Architects), Krystyna Mikołajska i Ida Mikołajska (Mikołajska Studio) czy Marta Czerkies (Marta Czerkies Home Designer). Gospodarzami sceny głównej będą: Malwina Morelewska (Projekt Mimo), Martyna Banaszczuk (B-Design), Jędrzej Turant i Izabella Dębek (Akademia Stagingu).

archiDESK Studio

W archiDESK Studio toczyć się będą inspirujące rozmowy o produktach i rozwiązaniach. Goście będą mieli okazję poznać wyjątkowych ludzi, którzy z pasją tworzą swoje marki. Transmisje rozmów będzie można oglądać również na platformie archidesk.pl. Wywiady i spotkania w archiDESK Studio poprowadzą: Iza Gemzała (ProstyPlan.pl), Justyna Siejka (HSH PR), Maciej Turski (Futunext).

Przez wszystkie 4 dni trwania wydarzenia zaplanowano bezpłatne warsztaty z oprogramowania tj.: SketchUp + VRay, pCon Planner i Archicad!

archiDAY 2019 na targach Warsaw Home 2019

Atrakcje podczas archiDAY 2019

W ramach interaktywnej przestrzeni wystawowej zobaczymy m.in. rozwiązania Augmented & Virtual Reality, strefę “Kto pyta, nie błądzi”, w ramach której architekci i projektanci będą mogli skorzystać z konsultacji ze specjalistami m.in. “Jak dobrze prezentować portfolio w sieci” (konsultacje prowadzi Zuzanna Dominów / Homebook) czy “Jak optymalizować kampanie reklamowe na Facebooku” (Piotr Płuciennik / Profundo). To wszystko w ramach interaktywnej przestrzeni głównego partnera tegorocznej edycji archiDAY – Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka.

Strefa archiCAFE

archiCAFE w tym roku w nowej, powiększonej odsłonie! To miejsce na rozmowy, networking, pyszną kawę przy muzyce na żywo, gdzie wspólnie z Chefem  Tomaszem Gąsiorkiem goście archiDAY odbędą podróż kulinarną przez smaki świata, a zaproszeni prelegenci opowiedzą o swoich inspiracjach i obserwacjach w opowieściach z cyklu “Architekt w podróży”. Do strefy archiCAFE zapraszamy w imieniu marek Jura, Bora, Hansgrohe i Vestfrost.

Rejestracja na archiDAY2019

Bezpłatna rejestracja odbywa się na stronie www archiDAY 2019. Znajdziecie tam również harmonogram i program wydarzenia. Rejestrując się na archiDAY otrzymacie także VOUCHER uprawniający do pobrania bezpłatnego biletu wstępu na targi Warsaw Home.

Termin: 3-6 października 2019 (w godzinach 10.00 – 18.00)

Miejsce: PTAK Warsaw Expo, Nadarzyn, Hala E

 

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter