archiDAY 2018 na Warsaw Home

archiDAY 2018 – wydarzenie branżowe dla architektów, designerów, projektantów, dekoratorów i stylistów wnętrz odbywające się w dniach 4-7 października 2018 w Ptak Warsaw Expo w ramach targów Warsaw Home.

archiDAY 2018

Podczas tegorocznego archiDAY odbędą się liczne warsztaty, prelekcje czy wywiady. W ramach wydarzenia, odbędzie się premiera platformy archiDESK.pl, której celem jest ułatwienie codziennej pracy architektów, projektantów wnętrz! Na scenie głównej porozmawiamy m.in. o  sposobach pozyskiwania nowych klientów, obsłudze i pracy z klientem (również z tym trudnym), sztuce we wnętrzach, luksusie i rynku wnętrz premium w Polsce.  Na scenie głównej archiDAY zagoszczą m.in. Dominika J. Rostocka, Monika i Adam Bronikowscy / Hola Design, Igor Gałązkiewicz, Marta Czerkies, Dorota Koziara / AlmiDecor.com, Karol Misztal / yestersen.com, Yassen Hristov, Marcin Grabowiecki i Tom Kurek / hompics.com, profesorowie i wykładowcy Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, reprezentanci Röben Polska – Partnera Wspierającego archiDAY oraz Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka w Warszawie – Partnera Głównego tegorocznej edycji archiDAY 2018. Zaplanowano również bezpłatne warsztaty wizualizacji SketchUp + VRay  (by Archiup), warsztaty pCon Planner, Vectorworks i Archicad!

archiDAY na Warsaw Home 2018

Wyjątkowe wydarzenie

W ramach przestrzeni “Hompics Studio” możecie być Państwo świadkami powstawania wnętrzarskich sesji reklamowych przy użyciu najwyższej jakości sprzętu od Canon Polska oraz wziąć udział w warsztatach z fotografii wnętrz. Architekci, projektanci i przedstawiciele mediów będą mieli możliwość wykonania bezpłatnej sesji wizerunkowej! Ponadto wspólnie z hompics.com zapraszamy na wystawę fotografii “Wnętrza: made in Poland” oraz z  Wydziałem Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na wystawę  “Humanistyczny wymiar użyteczności”.

Gospodarzami tegorocznej edycji archiDAY są Iza Gemzała, Ewa Mierzejewska, Olimpia Ajakaiye i  Krystyna Łuczak Surówka.

W przerwach zapraszamy do archiCAFE na rozmowy, networking i  pyszne drinki kawowe m.in. “DOMOTEKAwkę” od Jura.

Bezpłatna rejestracja na www.archiday.pl gdzie dostępny jest również harmonogram i program wydarzenia. Rejestrując się na archiDAY otrzymują Państwo także bezpłatny bilet (bezpośrednio na targach)  na trwające w tym samym czasie targi Warsaw Home.

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter