Architekci po raz trzeci grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Już 31 stycznia odbędzie się 29. Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Platforma Architecture Snob po raz kolejny włącza się w zbiórkę organizując akcję „Architekci grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”. W przedsięwzięcie zaangażowało się aż 11 biur projektowych!

Architekci dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W trakcie dwóch poprzednich edycji „Architekci grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” udało zebrać się łącznie ponad 60 tys. zł. W ubiegłym roku pracownia architektoniczna Karpiel Steindel Architektura przekazała na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy indywidualny projekt domu jednorodzinnego bez limitu powierzchni, czym wzbudzili spore zainteresowanie nie tylko środowiska architektonicznego.

Architekci po raz trzeci grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Architekci po raz trzeci grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

„Finał z głową”

Hasłem przewodnim tegorocznej zbiórki jest „Finał z głową”. Tym razem fundacja Jurka Owsiaka będzie skupiać się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Architecture Snob po raz trzeci zrzesza polskich architektów, którzy zechcieli włączyć się w akcję. A jako, że „z głową” należy również podchodzić do kwestii eksploatacji naszej planety, tym razem na aukcjach znajdziecie usługi związane z ekologicznymi, zrównoważonymi i zielonymi rozwiązaniami.

Architekci po raz trzeci grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Architekci po raz trzeci grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

– Niezmiernie cieszy mnie odzew środowiska architektonicznego na apel WOŚP i Architecture Snob. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami potrzebnym sprzętem uda nam się wesprzeć placówki medyczne w całym kraju, a proekologicznym przekazem zwrócić uwagę na problem degradacji naszej planety i pokazać, że każde działanie w tej kwestii ma znaczenie – mówi Jurek Owsiak.

Gratką tegorocznej edycji „Architekci grają dla WOŚP”  będzie bez wątpienia koncepcja przebudowy domu w duchu zero waste o maksymalnej powierzchni użytkowej do 200 m2 od Maćków Pracownia Projektowa. Wśród oferowanych usług znalazły się również koncepcja ekologicznej zmiany elewacji lub termomodernizacji domu mech.build, projekt ekologicznej elewacji od Molecule Architecture oraz rearanżacja mieszkania z wykorzystaniem już zastanych elementów w wykonaniu Miłych Młodych Ludzi. Wylicytować można projekt wymiany starego kominka/kopciucha od Bizmet, aranżację łazienki od Less More Studio Projektu oraz projekt dowolnego pomieszczenia od Pracowni Babie Lato. Swoje konsultacje oferują Małeccy Biuro Projektowe, OVO Grąbczewscy Architekcji oraz DEMIURG. Z myślą o architektach, którzy chcieliby włączyć się w akcję z drugiej strony, Magda Skibka zaproponowała indywidualne szkolenie z budowania marki i nawiązywania relacji z mediami.

Wszystkie aukcje toczą się do 14 lutego na platformie Allegro. Gorąco zachęcamy do dołączenia do licytacji!

Architekci po raz trzeci grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

„Architekci grają dla WOŚP” – Maćków Pracownia Projektowa – Projekt koncepcyjny przebudowy domu

Wylicytuj wyjątkowy projekt przebudowy istniejącego domu lub budowy nowego domu z materiałów z odzysku. Jedna z najczęściej nagradzanych pracowni architektonicznych w Polsce oferuje projekt koncepcji przebudowy domu o maksymalnej powierzchni użytkowej 200m2. Masz stary dom, który potrzebuje remontu? Chcesz przebudować swój dom albo chcesz zbudować nowy wykorzystując materiały z odzysku, np. istniejącego już budynku? Chcesz dom zero waste, którego powstanie i funkcjonowanie będzie miało jak najmniejszy wpływ na środowisko? Ta aukcja jest dla Ciebie!

„Architekci grają dla WOŚP” - OVO Grąbczewscy Architekci - Konsultacje projektowe

„Architekci grają dla WOŚP” – Mili Młodzi Ludzie – Projekt rearanżacji wnętrza mieszkania

Potrzebujesz odświeżyć wnętrze swojego mieszkania lub domu? Ta aukcja jest dla Ciebie! Nie musisz przy tym wcale wymieniać wszystkiego na nowe! Pracownia Mili Młodzi Ludzie oferuje projekt rearanżacji wnętrza z jak największym wykorzystaniem już istniejących elementów. Architekci tchną w twoje mieszkanie nowe życie. Twórczo przetworzą to, co zastaną w twoim domu, odpowiadając na potrzeby jego mieszkańców.

„Architekci grają dla WOŚP” - Mili Młodzi Ludzie - Projekt rearanżacji wnętrza mieszkania

„Architekci grają dla WOŚP” – mech.build – Koncepcja ekologicznej zmiany elewacji lub termomodernizacji domu

Jednym z najlepszych sposobów na podwyższenie ekologicznego standardu twojego domu jest termomodernizacja i zmiana elewacji. Pomoże Ci w tym pracownia mech.build, specjalizująca się w ekologicznych rozwiązaniach architektonicznych! Aukcja obejmuje koncepcję zmiany elewacji lub termomodernizacji domu o powierzchni do 200 m2.

„Architekci grają dla WOŚP” - mech.build - Koncepcja ekologicznej zmiany elewacji lub termomodernizacji domu

„Architekci grają dla WOŚP” – Molecule Architecture – Projekty parteru elewacji frontowej

Wylicytuj projekt parteru elewacji frontowej o powierzchni ok 150 m2 w dowolnej lokalizacji. Zarówno w miejscu wysoko zurbanizowanym jak i na obszarach wiejskich. Elewacja będzie wizytówką miejsca w zgodzie z jej historią i tradycją. “Nasz zespół tworzą osoby z zupełnie innym temperamentem, poczuciem estetyki- od wysublimowanego minimalizmu do szalonej awangardy. Ta różnorodność zespołu sprawia, że projekt który zaproponujemy będzie inny, wyjątkowy, ponadczasowy“.

„Architekci grają dla WOŚP” - Molecule Architecture - Projekty parteru elewacji frontowej

„Architekci grają dla WOŚP” – Małeccy Biuro Projektowe – 5 godzin konsultacji projektowych

Budujesz lub przebudowujesz mieszkanie, dom, biuro? Potrzebujesz pomocy? Wojciech i Joanna Małeccy oferują 5 godzin konsultacji projektowych. Architekci pomogą Ci w rozwiązaniu problemu projektowego, doradzą najlepsze rozwiązania lub nakreślą szkic projektu. W ramach wylicytowanego czasu odpowiedzą na twoje potrzeby związane z realizowanym przez ciebie przedsięwzięciem.

„Architekci grają dla WOŚP” - Małeccy Biuro Projektowe - 5 godzin konsultacji projektowych

„Architekci grają dla WOŚP” – Pracownia Babie Lato – Voucher na projekt pomieszczenia

Voucher dotyczy projektu online pojedynczego pomieszczenia do 15 m2 (sypialnia, salon, korytarz, pokój dziecka, łazienka, toaleta). Projekt zawiera: koncepcję układu funkcjonalnego (rzut aranżacji 2D z góry), wizualizacje fotorealistyczne, zestawienie materiałów wraz ze wskazaniem linków do sklepów. Projekt uwzględnia jedną turę bezpłatnych poprawek do każdego z etapów.

„Architekci grają dla WOŚP” - Pracownia Babie Lato - Voucher na projekt pomieszczenia

„Architekci grają dla WOŚP” – DEMIURG – 15 godzin konsultacji projektowych

Planujesz budowę domu? A może biura? Z chęcią Ci pomożemy! Setki lat doświadczenia specjalnie dla Ciebie! W ciągu roku od wygrania licytacji masz do wykorzystania 15 godzin konsultacji ze specjalistami DEMIURG. Będzie to Twoja osobista drużyna do zadań specjalnych. W razie jakichkolwiek wątpliwości, nieoczekiwanych problemów czy po prostu chęci upewnienia się w danej kwestii będziesz mógł skorzystać ze spotkania z odpowiednim specjalista z biura.

„Architekci grają dla WOŚP” - DEMIURG - 15 godzin konsultacji projektowych

„Architekci grają dla WOŚP” – Less More Studio Projektu – Kompleksowy projekt aranżacji łazienki

Planujesz remont łazienki? Ta aukcja jest dla Ciebie! Less More Studio oferuje kompleksowy projekt rearanżacji łazienki o powierzchni do 30m2. Licytowana usługa składa się z następujących elementów: koncepcji układu funkcjonalnego łazienki w dwóch lub trzech wariantach; wizualizacji projektowanego pomieszczenia oraz dokumentacji wykonawczej w postaci kompletu rysunków technicznych niezbędnych do realizacji projektu.

„Architekci grają dla WOŚP” - Less More Studio Projektu - Kompleksowy projekt aranżacji łazienki

„Architekci grają dla WOŚP” – Bizmet – Kompletny projekt wymiany lub przebudowy starego kominka/kopciucha na ekologiczny wraz z aranżacją w pomieszczeniu

Masz stary kominek lub kopciuch? Ta aukcja to dobra okazja by zrobić coś dobrego dla zdrowia swojego i planety! Wymień go na bardziej ekologiczny ze wsparciem firmy Bizmet, która oferuje projekt nowego kominka wraz z jego aranżacją w pomieszczeniu. Zakres usługi obejmuje: pomiary na miejscu i/lub analizę dokumentacji projektowej, dobór i obliczenia komina, dobór urządzenia grzewczego wraz z projektem jego zabudowy, wizualizacje fotorealistyczne projektowanej zabudowy kominka lub pieca w pomieszczeniu (10 scen), dokumentację wykonawczą.

„Architekci grają dla WOŚP” - Bizmet - Kompletny projekt wymiany lub przebudowy starego kominka/kopciucha na ekologiczny wraz z aranżacją w pomieszczeniu

„Architekci grają dla WOŚP” – Magda Skibka – Szkolenie z budowania marki własnej i komunikacji z mediami dla architektów i projektantów wnętrz

Wylicytuj wyjątkową możliwość odbycia szkolenia 1 na 1 online z ekspertem ds. komunikacji branży wnętrzarsko-architektonicznej! Jeśli jesteś architektem lub projektantem wnętrz to szkolenie z Magdą Skibką jest zdecydowanie dla Ciebie! Niezależnie czy dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki w biznesie, czy też jesteś w nim od lat. Na szkolenie nigdy nie jest ani za wcześnie, ani za późno. A może potrzebujesz zmiany?

„Architekci grają dla WOŚP” - PLN Design Group - Szkolenie z budowania marki własnej i komunikacji z mediami dla architektów i projektantów wnętrz

„Architekci grają dla WOŚP” – OVO Grąbczewscy Architekci – Szkolenie z budowania marki własnej i komunikacji z mediami dla architektów i projektantów wnętrz

Wylicytuj dzień pracy, czyli całe 8 godzin konsultacji projektowych na dowolny temat – urbanistyka, architektura, projektowanie wnętrz, ogrodu, design – jeżeli zastanawiasz się nad lokalizacją inwestycji, myślisz o projekcie dzielnicy, osiedla, budynku, wnętrza lub jakiegoś bardzo ważnego detalu, lub po prostu chcesz poważnie, profesjonalnie i z pasją podyskutować o jakimś architektonicznym problemie, to jesteśmy do Twojej dyspozycji.

„Architekci grają dla WOŚP” - OVO Grąbczewscy Architekci - Konsultacje projektowe
Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter