Bacówka Radawa SPA – hotel stworzony z myślą o rodzinie

Malowniczo położony obiekt Bacówka Radawa SPA powstał z pasji do architektury, gór i ciepła rodzinnego. Nietypowa lokalizacja, jaka została wybrana na budowę Bacówki jest nieprzypadkowa. Niedoceniona, turystyczna miejscowość na Podkarpaciu to przepełnione mikroklimatem sosnowe lasy.

Bacówka Radawa SPA

Diabeł tkwi w szczegółach? Taka koncepcja towarzyszy każdemu metrowi kwadratowemu zlokalizowanemu w Bacówka Radawa SPA. Dbałość o szczegóły, dopracowanie każdego elementu wnętrzarskiego w zakresie spójności architektonicznej to priorytety, którymi kierowaliśmy się przy tworzeniu naszego magicznego miejsca. Daleko rozwinięta kultura podhalańska wpisana została w ramy nowoczesnych form tworząc nową jakość odczuć.

Łóżka w Bacówka Radawa SPA

Zamiłowanie do gór pociągnęło za sobą szereg konsekwencji w planowaniu inwestycji. Poczynając od wykończenia elewacji kamieniem naturalnym oraz deskami, przez elementy wykończenia ścian i podłóg materiałami nawiązującymi do folkloru, kończąc na dodatkach i florystyce związanej ściśle z podhalem. Centralnym punktem budynku jest 13-metrowa ściana wykonana z mchu leśnego, która przenosi wyobraźnię obserwującego w sam środek puszczy leśnej.

Restauracja w Bacówka Radawa SPA

Indywidualny design apartamentów

Nazwy restauracji znajdujących się w Bacówce Radawa SPA również nie pozostały nam obojętne – PARZENICA, FERULA …. To tylko kilka słów z gwary góralskiej, które zagościły pod naszym dachem. Każdy z apartamentów znajdujących się w obiekcie ma swój indywidualny design, który konsekwentnie utrzymuje się w klimacie kompleksu. Pokoje bezpośrednio nawiązują do przyrody poprzez zastosowanie naturalnych surowców stanowiących elementy meblowe i dekoracyjne.

Rowery w Bacówka Radawa SPA

Każdy z nich ma swojego patrona– obrazy zwierząt strzegą spokoju swoich lokatorów. Innowacyjne połączenie tradycyjnej nazwy obiektu z jego nietypowym wykończeniem wzbudza ciekawość i zaskoczenie. Zastosowanie naturalnych materiałów i form wprowadza niezwykły klimat i ciepło. Bacówka Radawa SPA to obiekt od początku przemyślany, zaplanowany mający za zadanie tworzyć miejsce, w którym każdy poczuje się jak w domu.

Restauracja w Bacówka Radawa SPA

Strefa Kids dla dzieci

Strefa Kids to prawdziwy raj dla najmłodszych. Kraina pełna atrakcji, w której znaleźć można m.in. salę kinową, place zabaw, pokój klocków czy specjalnie przygotowane SPA, gdzie królują owocowe i czekoladowe masaże oraz jacuzzi pełne piany. Nie można także zapomnieć o maskotce Bacusiu, który rozśmieszy każdego malucha oraz Kids Concierge, który zapełni czas kreatywnymi zabawami.

Wnętrza w Bacówka Radawa SPA Restauracja w Bacówka Radawa SPA Dekoracje w pokoju w Bacówka Radawa SPA Dekoracje w Bacówka Radawa SPA Basen w Bacówka Radawa SPA Domek w Bacówka Radawa SPA Dom w Bacówka Radawa SPA w zimowej scenerii Łazienka w Bacówka Radawa SPA Widok z apartamentu w Bacówka Radawa SPA Stół w pokoju w Bacówka Radawa SPA Front domu w Bacówka Radawa SPA Apartament z antresolą w Bacówka Radawa SPA Domek w Bacówka Radawa SPA Apartament w Bacówka Radawa SPA Domki w Bacówka Radawa SPA Szara łazienka w Bacówka Radawa SPA Pokój w Bacówka Radawa SPA Apartament w Bacówka Radawa SPA Łazienka w Bacówka Radawa SPA

 

Udostępnij ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter