Big Colors – nowe kolorowe lampy od PUFF-BUFF

Lato 2019, zgodnie z prognozami zdominowały 3 kolory Pantone: Pepper Stem, Pink Peacok i Clearwater Blue. Intensywne barwy tego sezonu stały się inspiracją dla Anny Siedleckiej i Radka Achramowicza, założycieli marki PUFF-BUFF, do stworzenia nowej kolekcji lamp pod nazwa Big Colors. Zobaczcie Big Lime w soczystej zieleni, Big Sky, czyli błękit przełamany turkusem oraz Big Pink w kolorze peoniowego różu.

Lampy Big Colors od PUFF-BUFF

Barwy z kolekcji Big Colors są soczyste, ale nie jaskrawe. Przezroczyste, i kolorowe lampy inspirują i wprowadzają pozytywną energię do wnętrza!

Lampy BIG LIME z kolekcji Big Colors o od marki PUFF-BUFF wiszące w restauracji

Lampa Big Lime od PUFF-BUFF – powiew lata we wnętrzu

Zieleń to uniwersalny symbol natury i lata, który wszędzie wnosi powiew świeżości. Limonkowa barwa Big Lime nie jest przypadkowa. To wysmakowana, dobrze zrównoważona mieszanka żółtego i zieleni, która ożywia wnętrze, zapewnia dobry nastrój i wnosi do niego radość. Lampa Big Lime świetnie wkomponuje się w nowoczesne przestrzenie mieszkalne, ożywi biuro lub hotelowe lobby.

Lampa BIG PINK od marki Puff-Buff

Lampa Big Sky od PUFF-BUFF – z głową w chmurach

Turkusowy błękit jest zarazem kojący i energetyzujący, przywodzi na myśl wakacyjną beztroskę – jest jak obietnica letnich przyjemności. Big Sky przywołuje obrazy nieba z mórz południa, przejrzysty lazur wody, w którym chciałoby się zanurzyć, niekończące się plażowanie. To prawdziwie letnia lampa, która zaczaruje każdą przestrzeń.

Lampy BIG SKY z kolekcji Big Colors o od marki PUFF-BUFF wiszące w restauracji

Lampa Big Pink od PUFF-BUFF –  w peoniowej odsłonie

Głęboki, intensywny róż Big Pink pasuje do wnętrz niczym gładkie jedwabie i delikatne kwiaty piwonii. Wspaniale koresponduje z eleganckimi przestrzeniami, dopełniając je szczyptą młodzieńczej energii. Big Pink w nowej odsłonie jest bardziej stonowany, w porównaniu do swojej poprzedniej, neonowej wersji. Piękny, satynowy kolor, którego obecność nigdy nas nie znudzi.

Wszystkie lampy mają zawiesia w odpowiadających kolorach. Średnica klosza to 65 cm.

Lampa BIG PINK z kolekcji Big Colors o od marki PUFF-BUFF wisząca w salonie

Marka PUFF-BUFF

Marka PUFF-BUFF została założona w 2004 roku w Warszawie przez Annę Siedlecką (projektantkę) i Radka Achramowicza (architekta). Powstała jako połączenie pracowni projektowej z małą manufakturą. Od początku lampy PUFF-BUFF wykonywane są ręcznie, wyłącznie w Polsce, przy współpracy z lokalnymi producentami. Powstają z wysokiej jakości materiałów i komponentów, z wielką starannością na każdym etapie produkcji.

Marka stworzyła wiele ciekawych projektów. Jednym z nich jest lampa Big Puff.

Modelka i lampy BIG LIME, BIG PINK, BIG SKY od marki PUFF-BUFF Lampy BIG LIME, BIG PINK, BIG SKY z kolekcji Big Colors o od marki PUFF-BUFF Lampa BIG LIME od marki Puff-Buff

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter