Biurko Memory Desk – idealne do robienia notatek

Nie możecie sobie wyobrazić pracy bez robienia notatek? Być może tworzycie listy rzeczy „do zrobienia”, a później o nich zapominacie? Biuro Memory Desk jest stworzone dla Was! Od teraz wszystkie zapiski będziecie mieli zawsze pod ręką!

Projekt Kristen Camara

To piękne drewniane biuro Memory Desk zaprojektowała studentka Kristen Camara z Minnesota College of Art and Design (MCAD). Konstrukcja składa się z nóg, blatu oraz rolki papieru, na której możecie zapisać każdą swoją myśl w jednym miejscu.

Memory Desk to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają tendencje do zapisywania wszystkiego na karteczkach a później… gubienie ich. Projektantka Kirsten Camara chyba nie spodziewała się, że jej projekt tak idealnie odpowie na potrzeby wielu z nas.

Robienie notatek na biurku

Biurko to absolutna podstawa wyposażenia każdego wnętrza przeznaczonego do pracy. Czym ten mebel różni się od standardowego biurka? W największym skrócie – biurko zaopatrzone zostało w rolki, na których umieszczono ponad 1000 jardów papieru. Papier pokrywa blat biurka, a po jego zapełnieniu możemy sobie po prostu przesunąć rolkę i wykorzystać nową, czystą część.

Zrób sobie biurko

Musicie wiedzieć, że biurko Memory Desk projekty Kristen Camara nie jest na sprzedaż. Ale jest też dobra wiadomość! Kristen wydała plany z licencją Creative Commons, abyście mogli sami je zbudować! Dla nas świetny pomysł.

 

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter