BoConcept i nowe stoły autorstwa ARDE Design

Duńska marka meblowa BoConcept przedstawia nowy stolik kawowy oraz stół do jadalni, zaprojektowane przez ARDE aka René Hougaard, autora popularnego biurka Cupertino i innych bestselerów marki.

Historia ARDE i BoConcept

Historia ARDE jest nieco ściślej związana z BoConcept, niż pozostałych projektantów współpracujących z marką. Przed otworzeniem własnego studia, duński projektant i architekt pracował jako Kierownik ds. Produktu. ARDE skupia się na łączeniu sztuki z funkcjonalnością, czego wynikiem są piękne produkty, ułatwiające codzienne życie.

BoConcept i nowe stoły autorstwa ARDE Design aka René Hougaard

To podejście do designu wyraźnie widać w stole Torino, krześle Florence i popularnym systemie biurkowym, Cupertino. W tym roku portfolio ARDE powiększa się o stolik kawowy Sevilla oraz stół do jadalni Alicante.

Stolik kawowy Sevilla od BoConcept

Sevilla to stolik kawowy, który urzeka swoją prostotą. A gdy przyjrzymy się mu bliżej, dostrzeżemy subtelne, lecz przykuwające oko detale.

Sevilla to stolik kawowy, który urzeka swoją prostotą. A gdy przyjrzymy się mu bliżej, dostrzeżemy subtelne, lecz przykuwające oko detale – ARDE.

BoConcept i nowe stoły autorstwa ARDE Design aka René Hougaard

Lekkości nadaje rzeźbiarska forma nóg, która jest wynikiem połączenia artystycznej fantazji ARDE z jego architektonicznym profesjonalizmem. Dostępny w różnych wykończeniach blat podkreślony został delikatnie ściętą krawędzią. Sevillę można zamówić w dwóch różnych rozmiarach, co czyni go idealnym do stworzenia modnego teraz zestawu, składającego się z nakładających się na siebie stolików.

BoConcept i stół do jadalni Alicante

Alicante to stół, który wniesie do jadalni zarówno mocny charakter, jak i zapewni praktyczną funkcjonalność na codzień. Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy, jest rzeźbiarska podstawa w kształcie litery V. Jej design nie tylko optycznie powiększy każdy pokój i nada mu lekkości, ale zapewni również mnóstwo miejsca na nogi.

BoConcept i nowe stoły autorstwa ARDE Design aka René Hougaard

Blat stołu jest smukły, co tworzy wyraźny kontrast z podstawą. Dostępny jest w różnych materiałach, a także kilku rozmiarach: jednym stałym oraz dwoma wersjami rozkładanymi. I aby stół pasował do każdego domu, BoConcept stworzyło do niego podstawę w dwóch różnych rozmiarach.

EAST DESIGN DAYS – 24-26 października 2019 r.

EAST DESIGN DAYS to cykl wydarzeń organizowanych przez Wydział Architektury Politechniki Białostockiej wraz z firmami oraz instytucjami z regionu północno – wschodniej Polski, prezentujący znaczące dokonania na styku designu, inżynierii i technologii.

W trakcie wydarzenia będziecie można osobiście spotkać jednego z głównych Projektantów BoConcept- ARDE René Hougaarda, oraz poznać produkty BoConcept na specjalnie z tej okazji przygotowanej ekspozycji marki.

EAST DESIGN DAYS 2019
BoConcept i nowe stoły autorstwa ARDE Design aka René Hougaard
Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter