BoConcept: Namiastka Kopenhagi w Twoim domu

BoConcept: Namiastka Kopenhagi w Twoim domu

Urządzając mieszkanie zapewne większość osób staje przed dylematem – funkcjonalnie czy stylowo? Często przystając na drugie rozwiązanie musimy zrezygnować z pojemnych szaf, które pełnią rolę garderoby czy kopalni pamiątek z którymi ciężko jest się rozstać, bez względu na to czy są używane czy nie. Dominująca w skandynawskich wnętrzach prostota i minimalizm udowadnia, że nawet z pozoru ascetyczne wnętrze potrafi być funkcjonalne. BoConcept po raz kolejny dowodzi, że sprawny projekt Copenhagen Mortena Georgsena stanowi klucz do surowego i eleganckiego pomieszczenia.

Przechowywanie rzeczy może być trudne. Cenna porcelana babci, kolekcja rzadkich winylowych płyt czy książek, które zbieramy latami z różnych miejsc, czy chociażby dokumenty i paragony – potrzeby przechowywania każdego z nas są inne. Niezależnie od tego, czy urządzasz swoje pierwsze mieszkanie, czy przenosisz się do wymarzonego domu, system przechowywania musi w pełni odpowiadać Twoim potrzebom.

Morten Georgsen, projektant Copenhagen podkreśla, że prostota i funkcjonalność to podstawowe wartości, którymi kieruje się BoConcept. Funkcjonalne wzornictwo bardzo często projektowane jest z uszczerbkiem na wyglądzie estetycznym. Czemu – skoro możemy mieć i to i to? Elastyczność jest kluczem do wszystkiego. Potrzebujesz prostego i stylowego regału na książki? Użyj jedynie podstawowego modułu. Potrzebujesz chronić cenne skarby w jadalni? Dodaj przednie szyby. Potrzebujesz dyskretną, ale funkcjonalną przestrzeń? Stwórz dodatkowe pojemne i przestronne szuflady, tworząc zamkniętą przestrzeń. Potrzebujesz miejsca do pracy? Dodaj biurko, które idealnie nadaje się do domowego biura. Uchwyty zaprojektowane są tak, aby były funkcjonalne i dobrze się prezentowały. Wysokości są skalowane, więc nie ma obawy ze nie zmieszczą się pod sufitem. System regałów dostępny jest w starannie wybranej gamie kolorystycznej – w tym zupełnie nowej odsłonie brązu z odcieniami zieleni. Stworzony z materiałów najwyższej jakości oraz z dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół, Copenhagen to regał na który wszyscy czekali.

Udostępnij ten artykuł
Wpisz szukane słowo i kliknij enter