Bookworm Cabin, czyli chatka do czytania w Adelinie

Udało się! Po siedmiu miesiącach od akcji crowdfundingowej, w Adelinie stanął Bookworm Cabin, czyli dopracowana w każdym detalu chatka do czytania, gotowa na przyjęcie gości. Sypialnia na antresoli, kompaktowa kuchnia oraz w pełni wyposażona łazienka pozwolą wygodnie spędzić czas i oddać się czytaniu lub po prostu wyciszeniu.

Spokój 45 minut od centrum Warszawy

Zaledwie 45 minut od centrum Warszawy na gości czeka spokój z pięknym widokiem i wytchnienie wśród drzew.

Bookworm Cabin, wyjątkowa chatka do czytania w Adelinie

„Dobrze, że Bookworm Cabin jest całoroczny, bo w tej chwili weekendy zarezerwowane są aż do października. Przy czym bliskość miasta sprawia, że łatwo się tu wybrać też w tygodniu” – mówią pomysłodawcy projektu, Bartłomiej Kraciuk i Marta Puchalska-Kraciuk.

Idea podoba się coraz szerszemu gronu osób, zarówno gościom, jak i tym, którzy widzą w Bookworm Cabin potencjał do wspólnych kreatywnych działań. Dzięki temu, dla chatki do czytania udało się pozyska doskonałych partnerów – VOX oraz Wydawnictwo Albatros. Wszak najważniejszymi w tym projekcie są wygodny fotel i wciągająca lektura.

Wyjątkowy Bookworm Cabin, czyli chatka do czytania w Adelinie

Bookworm Cabin wyposażony przez VOX

Marka VOX kompleksowo wyposażyła dom: od podłogi, przez łóżko i fotel, po talerze i haczyki na ubrania. W biblioteczce chatki goście znajdą też książkę VOX „W domu”, w której marka stara się inspirować osoby urządzające wnętrza do wybierania rozwiązań, które będą im służyć.

Bookworm Cabin, czyli położona w lesie chatka do czytania w Adelinie

„Zaangażowaliśmy się w ten projekt, ponieważ pomysł Bartłomieja i Marty jest bardzo bliski ideom, którymi kierujemy się w VOX na co dzień. Wierzymy, że otoczenie wpływa na jakość naszego życia, a Bookworm Cabin to dobrze zaprojektowana przestrzeń, w której odnajdą się wszyscy spragnieni kontaktu z naturą i stęsknieni za niespiesznymi wieczorami z ciekawą książką w ręku” – mówi Julita Mańczak PR & Communications Manager marki VOX.

Wnętrza Bookworm Cabin - chatki do czytania

Książki od wydawnictwa Albatros

Wydawnictwo Albatros, którego listę autorów w dużej części tworzą najważniejsi, najchętniej czytani i najwyżej cenieni przez krytykę pisarze świata, dostarczyło setki książek i zapełniło półki biblioteczki Bookworm Cabin. Albatros zapowiada także regularne niespodzianki dla czytelników – między innymi „przedpremierowe weekendy”, w trakcie których w chatce będzie można znaleźć – niedostępne jeszcze na rynku – wydania najbardziej wyczekiwanych tytułów.

Wnętrza Bookworm Cabin - chatki do czytania w Adelinie

Nic tylko wsiąść w samochód i wyruszyć po chwilę ciszy do Adelina – czy będzie to jeden wieczór, jeden dzień czy cały weekend. Szukajcie wolnych terminów na slowhop.com! Szukacie ciekawych i nietypowych noclegów w Polsce? Przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych miejsc na wyjątkową podróż!

Zobacz również: RE: ON THE ROCK HOUSE – dom między skałami | Tiny House ukryty w drzewach

Łazienka w Bookworm Cabin - chatce do czytania w Adelinie
Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter