Bujnie z nową kolekcją COSMO

Bujnie z nową kolekcją COSMO

Bujnie to polska marka projektująca i produkująca czyste w formie kwietniki. Bujne produkty umożliwiają dowolne zagospodarowanie zieleni we wnętrzach. Do tej pory wypuszczono 3 kolekcję kwietników stojących. Kolekcja COSMO jest pierwszą serią kwietników ściennych.

COSMO to nowa kolekcja minimalistycznych kwietników ściennych od marki Bujnie. Jej motywem przewodnim jest okrąg, którego czysta, geometryczna forma na myśl przywodzi wiszące na niebie gwiazdy i planety. Okrąg pełni funkcję „ramy” uwydatniającej walory estetyczne umieszczonej w nim rośliny. Dzięki kolekcji COSMO, każdy będzie mógł stworzyć i zorganizować roślinny, zielony kosmos w swoim wnętrzu.

Na nową kolekcję składają się 4 kwietniki. LUNO, SOL, NABU i ORIO. Każdy z nich nazwę odziedziczył po którymś z ciał niebieskich (tym prawdziwym, i zmyślonym). Seria COSMO tworzona była z myślą o osobach kochających zieleń, jednak nie posiadających na nią miejsca w swoich mieszkaniach. Wykorzystując ściany, możemy swobodnie wprowadzić do wnętrz zieleń zyskując dodatkowa przestrzeń użytkową.

Kwietniki wykonane są z twardej stali ciągnionej grubości 6 mm. Dostępne w dwóch kolorach czarnym i białym macie. Projektowane i wykonywane w Polsce.

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter