Capri Pink, czyli różowy total look od Annie Sloan

Jak sprawić, aby czas spędzony na pracy i odpoczynku we własnym mieszkaniu był twórczy i radosny? Sekretem kreatywnego domowego biura jest koncepcja total look oraz energetyczny odcień różu Capri Pink stworzony przez Annie Sloan, ekspertkę w dziedzinie kolorów i dekoracji.

Farba od Annie Sloan

Annie Sloan, artystka, twórczyni legendarnej farby Chalk Paint™ oraz autorka wielu pomysłów na domowe metamorfozy, tym razem podpowiada, jak stworzyć wielofunkcyjną przestrzeń z miejscem do pracy. Żywiołowe, pełne koloru i osobowości miejsce, w którym będziemy równie przyjemnie pracować, co odpoczywać, oparte jest na koncepcji total look i wyjątkowym odcieniu różu Capri Pink. Ten ekscytujący kolor farby kredowej Chalk Paint™ znajdziemy również w palecie farb ściennych Wall Paint.

„Używanie tych samych odcieni na ścianach i meblach tworzy odważny, ekspresyjny wygląd, który w zaskakujący sposób ożywia wnętrze” – mówi Annie Sloan.

Capri Pink, czyli różowy total look od Annie Sloan
Capri Pink od Annie Sloan

Capri Pink – włoska inspiracja

Zainspirowany włoskim kurortem, mekką artystów i arystokratów od XIX wieku, ten wyjątkowy odcień różu Capri Pink jest fascynującym i pełnym energii wyborem dla wszystkich miłośników koloru.

W połączeniu z ciemniejszymi odcieniami czerwieni, czerni i bordo, ten mocny róż tworzy cudownie ciepłe tło dla sztuki i fotografii” – wyjaśnia Annie. 

Capri Pink, czyli różowy total look od Annie Sloan
Energetyczny odcień różu

Dobrą zabawę z kolorem zaczynamy od pomalowania ścian na odcień Capri Pink. Farby do ścian Wall Paint Annie Sloan to produkty na bazie wody, mocno nasycone pigmentami, które zapewniają matowe wykończenie o bardzo subtelnym połysku. Następnie, przy użyciu kultowej Chalk Paint™ w tym samym kolorze malujemy biurko. 

Mocne kolory szczególnie skutecznie wspomagają koncentrację, dlatego wiele pracowni naukowych jest tradycyjnie malowanych w mocnych odcieniach. Jeśli nie możesz cieszyć się luksusem oddzielnego pokoju do pracy w domu, wyszukaj małe biurko lub sekretarzyk w lokalnym sklepie vintage, a następnie pomaluj w tym samym kolorze co ściany, aby stworzyć domowe biuro, którego nie będziesz chciał opuścić wieczorem” – dodaje Annie. 

Capri Pink, czyli różowy total look od Annie Sloan
Capri Pink stworzony przez Annie Sloan

Aby jeszcze bardziej podnieść poprzeczkę, możemy samodzielnie udekorować ramki do zdjęć, abażury lamp, a nawet kosz na śmieci. Do pozostałości farby w kolorze Capri Pink wystarczy dodać odrobinę odcienia Old White, a uzyskamy dodatkową dawkę tonalnego koloru. Odręcznie malowane wzory kółek i zawijasów będę prezentować się zabawnie i oryginalnie.


Zobacz również: Artystyczna renowacja kuchni z Annie Sloan | Faux Bone Inlay – orientalne szablony od Annie Sloan

Capri Pink, czyli różowy total look od Annie Sloan
Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter