Carpet Studio: najlepszy design na naszej podłodze

Carpet Studio: najlepszy design na naszej podłodze

Carpet Studio jest wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski wysokiej jakości wykładzin dywanowych Ege z Danii oraz produktów brytyjskiej marki Amtico specjalizującej się w panelach LVT.

Ege ma w swojej ofercie najwyższej jakości płytki i wykładziny podłogowe charakteryzujące się unikalnym, nowoczesnym wzornictwem. To marka z ogromną tradycją i doświadczeniem na rynku, sięgającym 75 lat. Kooperuje ze światowymi designerami, przykładem jest Tom Dixon, który ostatnio – na zlecenie Ege – stworzył kolekcję The Industrial Landscape.

Firma Ege dba o naturalne środowisko, dlatego jej produkty są zaliczane do ekologicznych. Nieszablonowe podejście do każdego klienta oraz jakość oferowanych wykładzin to znak rozpoznawczy tej marki. Każdy produkt może być wykonywany na zlecenie kontrahenta i dostosowywany do jego potrzeb. Na zamówienie robione są takżewykładziny o nawet najbardziej nietypowych kształtach i wzorach, indywidualnie zaprojektowane przez architektów wnętrz. Tu ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia.

Amtico, druga marka, z którą współpracuje Carpet Studio, zajmuje się produkcją obiektowych paneli podłogowych LVT, charakteryzujących się wyjątkową trwałością. Produkowane są one w formie płytek, w technologii laminowania pod ciśnieniem kilku warstw materiału, a wierzchnia – winylowa powłoka ma 1 mm, co sprawia, że są bardzo wytrzymałe. Zatopiona błona fotograficzna powoduje, że panele doskonale imitują naturalne materiały, takie jak kamień, drewno, ceramikę czy metal, ale też pozwala nastworzenie nawet najbardziej niekonwencjonalnych i awangardowych wzorów. Amtico od 50 lat zachwyca designem i technologią.

Wykładziny Ege, podobnie jak płytki LVT marki Amtico pojawiają się w miejscach, które słyną z prestiżu i elegancji – w luksusowych hotelach, restauracjach, butikach, studiach telewizyjnych, klinikach i salonach piękności, a także w prywatnych domach.

Carpet Studio jako priorytet traktuje współpracę z architektami i projektantami wnętrz, ale też indywidualnymi klientami. Oferuje im kompleksowe, profesjonalne doradztwo ipomoc w realizacji nawet najbardziej nietypowych koncepcji. Firma stawia narzetelność obsługi, najwyższą jakość i szybkość realizacji zamówień. Jej sercem jest prężnie działający zespół składający się z młodych, kreatywnych ludzi,którzy wspomagają swoich kontrahentów podczas finalizacji projektów. CarpetStudio posiada własne studio projektowe aktywnie wspierające pracę architektów i projektantów oraz inwestorów.

Udostępnij ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter