Charytatywna Aukcja Sztuki na Dachu we Wrocławiu

Promowanie kultury poprzez pomaganie? Już za kilka dni będziecie mogli wesprzeć Dolnośląskie Stowarzyszenie na rzecz Autyzmu! W jaki sposób? Przed nami charytatywna Aukcja Sztuki na Dachu!

Charytatywna Aukcja Sztuki na Dachu

W tym roku Milena Tyczyńska razem z Concordią Design we Wrocławiu koncentrują się na promowaniu sztuki, ale nie zapominają też o wspieraniu organizacji, które nie mogłyby sprawnie funkcjonować bez pomocy z zewnątrz. Już za kilka dni odbędzie się organizowane przez nich charytatywna Aukcja Sztuki na Dachu.

Charytatywna Aukcja Sztuki na Dachu we Wrocławiu - Milena Tyczyńska - Concordia Design

„Wiemy, że przez obecną sytuacje wszystkim nam brakuje udziału w wydarzeniach artystycznych, obcowania ze sztuką oraz inspirującymi rozmowami. Dlatego chcemy bardzo serdecznie zaprosić Wszystkich zainteresowanych pomocą na Charytatywną Aukcję Sztuki na Dachu, która odbędzie się 12 września na Wyspie Słodowej we Wrocławiu” – mówi Milena Tyczyńska.

Charytatywna Aukcja Sztuki na Dachu we Wrocławiu - Milena Tyczyńska - Concordia Design

W tym roku swoje prace na aukcję przekazało ponad trzydziestu artystów i artystek sztuki nowoczesnej, wśród nich Szymon Brodziak, Kalina Bańka, Katarzyna Kulpa, Grzegorz Myćka, Alicja Biała, Patrycja Kryszczuk oraz Krzysztof Powałka.

Wsparcie dla Dolnośląskiego Stowarzyszenia na rzecz Autyzmu

Cały dochód ze sprzedaży dzieł przeznaczony zostanie na wsparcie Dolnośląskiego Stowarzyszenia na rzecz Autyzmu. Stowarzyszenie zdecydowało się na najtrudniejszy projekt zamykający system pomocy budowę ośrodka – Miejsce na ziemi. Budynek ten mógłby dać szansę życia osobom autystycznym w warunkach specjalnej ochrony i nadzoru przy respektowaniu praw do szacunku i godności należnych każdej osobie. Cel jest naprawdę szczytny, dlatego zachęcamy do udziału w aukcji.

W aukcji wziąć można udział osobiście lub telefonicznie.

Milena Tyczyńska

Milena Tyczyńska jest założycielką MILEJ. Marka działa na rynku od 2017 według upcyklingowej recepty. Projektantka tworzy wyjątkowe meble ze starych felg. Dla niej to nie kwestia trendu, a sposób życia, którym chce zarażać innych. A to wszystko po to, aby w każdym wnętrzu było MILEJ!

Udostępnij ten artykuł
Wpisz szukane słowo i kliknij enter