Cudo.co: narzędzie stworzone z myślą o architektach i projektantach

Cudo.co: narzędzie stworzone z myślą o architektach i projektantach

Mamy dobre przeczucia co do cudo.co, dlaczego? Przeczytajcie koniecznie.

cudo.co powstało z realnej potrzeby poprawy organizacji pracy i lepszego zarządzania projektami aranżacji wnętrz oraz z chęci oszczędności czasu, przeznaczonego na komunikację z freelancerami, klientami i wykonawcami. Aplikacja pozwala na sprawne prowadzenie wielu projektów w jednym czasie, pomaga uniknąć przestojów w pracy oraz zapewnia wszystkim uczestnikom projektu stały dostęp do wszystkich potrzebnych informacji, wersji wizualizacji i rysunków.

cudo.co daje biurom projektowym możliwość założenia firmowego Panelu Klienta, gdzie firma prezentuje każdemu klientowi  i przechowuje poszczególne wersje projektów wraz z możliwością ich komentowania. Dla inwestora, współpracującego z architektem, jest pomocnym narzędziem w trakcie wielotygodniowego procesu szukania inspiracji i aranżowania przestrzeni. Korzystający z pomocy projektantów doceniają możliwość wygodnej i szybkiej komunikacji ze specjalistą w dowolnym miejscu i czasie. Łatwy sposób obsługi aplikacji spowodował, że stała się ona narzędziem codziennej pracy wielu architektów i ich klientów.

Aplikacja została stworzona głównie z myślą o projektantach wnętrz. Jednak podobna specyfika pracy oraz oczekiwania klientów powodują, że może być dużym wsparciem w pracy dla agencji marketingowych, studiów graficznych, wydawnictw, dla których efektywna organizacja pracy oraz relacje z klientami są kluczowym elementem sukcesu rynkowego. cudo.co z jednej strony oszczędza wszystkim dużo czasu, poświęcanego na wysyłanie maili z opisami i załącznikami, liczne telefony, spotkania, a z drugiej znacząco zwiększa satysfakcję z efektywnej współpracy w całym zespole. Poprzez łatwy i szybki dostęp do przeglądu aktywności w poszczególnych projektach zapewnia kontrolę bieżących zleceń z każdego miejsca, spokój i bezpieczeństwo w kontaktach z klientami.

Do działania motywują nas głównie opinie ludzi, którym prezentujemy aplikację oraz naszych stałych klientów, którzy wspierają nas i wytyczają ścieżkę rozwoju. Naszą ambicją jest danie projektantom i designerom na całym świecie narzędzia do ich codziennej pracy projektowej z klientem. Osobom urządzającym swoje mieszkania, domy dajemy narzędzie, gdzie w uporządkowany sposób przechowują wszystkie informacje, dotyczące ich projektu. Posiadanie wszystkich niezbędnych danych (projektów, informacji, inspiracji, list zakupowych, rysunków) zawsze pod ręką gwarantuje im bezpieczeństwo i zmniejsza stres związany z tak poważnym procesem, jak urządzanie swojego wymarzonego mieszkania” – mówi Joanna Zawicka z cudo.co.

Czy nie brzmi to rewelacyjnie? Uwielbiamy takie nowinki technologiczne, a w cudo.co bardzo wierzymy i mocno kibicujemy.

 

 

Udostępnij ten artykuł
Wpisz szukane słowo i kliknij enter