Deer Design i przytulne mieszkanie z industrialnymi elementami

Jak stworzyć przytulną przestrzeń z industrialnymi elementami i w prostych formach? Wydawałoby się, że metalowe konstrukcje i czarna kuchnia to elementy zarezerwowane dla surowych wnętrz. Nic bardziej mylnego, kiedy do gry wchodzi naturalne drewno! Zobaczcie piękne mieszkanie projektu pracowni Deer Design!

Mieszkanie projektu Deer Design

Mieszkanie projektu pracowni Deer Design na pierwszy rzut oka jest w stylu skandynawskim. Jednak kiedy wchodzimy dalej do kuchni, możemy zauważyć takie akcenty jak kamienny blat, czarne minimalistyczne detale jak bateria i wielkie przeszklenia między kuchnią, a salonem. Oprócz prostych form znalazło się miejsce na coś prosto z Hiszpanii. Piękna mozaika na podłodze to hiszpańskie płytki Realonda, tworzące wzorzysty dywan w centralnej część kuchni.

Jasna kuchniaw mieszkaniu z industrialnymi elementami projektu Deer Design

Właściciele mieszkania nie chcieli zupełnie oddzielać strefy kuchennej od pokoju dziennego. Architekt zdecydował się na postawienie ścianki działowej, która od wysokości blatu kuchennego otwiera kuchnię na salon. To rozwiązanie to nie tylko zatrzymanie zapachów z gotowania i wyciszenie pomieszczenia, ale również dekoracja i loftowy charakter pomieszczenia.

Przeszklona ścianaw mieszkaniu z industrialnymi elementami projektu Deer Design

Geometryczne wzory we wnętrzu

W całym mieszkaniu pojawia się zamiłowanie do geometrycznych wzorów: Płytki w pasie roboczym, designerski wieszak w korytarzu oraz płytki w łazience. Wchodząc przez szklane drzwi do salonu widzimy co tak naprawdę ociepla surowe materiały. Drewniana podłoga marki Barlinek z przedłużeniem na ścianę telewizyjną. Ogromny stół pokryty żywicą (drewno pozyskane z ponad 100-letniej chaty z Podlasia) Stół marki Retrowood.

Cztery fioletowe krzesław mieszkaniu z industrialnymi elementami projektu Deer Design

Sypialnia mieszkańców to nic innego jak przyjemny hotelowy układ. Ogromne łóżko z kinkietami i funkcjonalna, spójna drewniana zabudowa (biurko i wezgłowie łózka z półkami na książki).

Sypialniaw mieszkaniu z industrialnymi elementami projektu Deer Design

Garderoba i łazienka w mieszkaniu Deer Design

Pierwotnie garderoba miała wejście od korytarza. Architekt zdecydował się na zmianę układu i stworzenie wejścia od sypialni. Teraz to dyskretne, zlicowane z białą ścianą drzwi do niewielkiej garderoby z pojemną zabudową. Łazienka najbardziej przypomina industrialne wnętrza. Czarne detale jak baterie, profil szyby prysznicowej i lampa na wysięgniku. Odcienie szarości uwydatniają drewnianą zabudowę.

Łazienka z szarymi płytkami i drewnemw mieszkaniu z industrialnymi elementami projektu Deer Design

Mieszkanie to 75m2 prostych form i powrotu do natury. Właściciele mieszkania świetnie czują się w towarzystwie naturalnego drewna i prostych form. Harmonia i minimalizm to główne założenia projektu.

Krzesła w saloniew mieszkaniu z industrialnymi elementami projektu Deer Design

Pracownia Deer Design

Deer Design to pracownia z nowatorskim podejściem do wykończenia wnętrz. Uważają, że podstawą efektownego wykończenia wnętrz jest projekt mieszkania, który powinien być sumą przemyślanych rozwiązań funkcjonalnych i dobrze dobranych dodatków dekoracyjnych. Ich misją jest tworzenie wyjątkowych przestrzeni.

Drewniany stół w saloniew mieszkaniu z industrialnymi elementami projektu Deer Design Przeszklone drzwiw mieszkaniu z industrialnymi elementami projektu Deer Design Niebieska sofaw mieszkaniu z industrialnymi elementami projektu Deer Design Kuchnia z przeszkloną ścianą Czarny okap w kuchniw mieszkaniu z industrialnymi elementami projektu Deer Design Lutro w łaziencew mieszkaniu z industrialnymi elementami projektu Deer Design Heksagonalne płytki w kuchniw mieszkaniu z industrialnymi elementami projektu Deer Design Czarne fronty mebliw mieszkaniu z industrialnymi elementami projektu Deer Design Okno w kuchniw mieszkaniu z industrialnymi elementami projektu Deer Design Biała kuchniaw mieszkaniu z industrialnymi elementami projektu Deer Design Designerski grzejnik w mieszkaniu z industrialnymi elementami projektu Deer Design Drewniana dekoracjaw mieszkaniu z industrialnymi elementami projektu Deer Design Sypialnia z ciemną ścianąw mieszkaniu z industrialnymi elementami projektu Deer Design Duże łóżko w sypialniw mieszkaniu z industrialnymi elementami projektu Deer Design Okno w sypialniw mieszkaniu z industrialnymi elementami projektu Deer Design Szara łazienkaw mieszkaniu z industrialnymi elementami projektu Deer Design Łazienka z szarymi płytkami i drewnemw mieszkaniu z industrialnymi elementami projektu Deer Design

 

 

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter