Desertdust, Industrialdust i Silkdust – nowe kolekcje Ceramiki Paradyż

Ceramika Paradyż prezentuje Desertdust, Industrialdust i Silkdust, czyli kolejne trzy nowości produktowe z setu Home of Concrete. Każda z nich to niezwykłe połączenie betonu i kamienia. Ich minimalistyczny design nie idzie na kompromis! Dzięki tym kolekcjom już nie trzeba wybierać pomiędzy elegancją a wyrazistością, czy surową subtelnością a dynamiką czerpaną wprost z natury.

Desertdust, Industrialdust i Silkdust

Płytki Desertdust, Industrialdust i Silkdust to doskonała propozycja dla osób, które urządzając swoje domy i mieszkania chcą wprowadzić do nich modny wystrój, harmonię oraz odrobinę ekstrawagancji. Są one przykładem kolejnej udanej wariacji polskiego producenta na temat cieszącego się popularnością od kilku sezonów betonu. Doskonale sprawdzą się we wszystkich wnętrzach, na zewnątrz budynków oraz w obiektach inwestycyjnych.

Desertdust, Industrialdust i Silkdust – nowe kolekcje Ceramiki Paradyż
Desertdust

Desertdust – ciepło pustyni

Desertdust to płytki, które wniosą do domu ciepło rozgrzanej, pustynnej doliny Coachella. Powstały z wyjątkowego połączenia naturalnych barw zamkniętych w surowym betonie. To kolekcja dla tych, którzy swój dom chcą wypełnić autentycznym, wyrazistym stylem – pełnym dynamiki czerpanej wprost z natury. Stonowane kolory gliny, grafitu i antracytu zostały przełamane odcieniami indygo oraz wtrąceniami połyskujących skalnych ziaren. Desertdust to zatem jednocześnie ekspresja i elegancja – bez kompromisów!

Desertdust, Industrialdust i Silkdust – nowe kolekcje Ceramiki Paradyż
Desertdust

Industrialdust – esencja siły i spokoju 

Surowy minimalizm, który zachwyca majestatycznym spokojem – to najważniejsze cechy kolekcji Industialdust. Betonową strukturę wzbogacają drobiny pyłu, co nadaje wnętrzu ekspresji. Loftowa estetyka emanuje prostotą i tworzy solidną bazę dla bezkompromisowych aranżacji. Uniwersalne odcienie głębokiej szarości w połączeniu z grafiką ziarnistego cementu zapewnią to, co w domu najważniejsze – poczucie spokoju, wewnętrznej siły i bezpieczeństwa.

Desertdust, Industrialdust i Silkdust – nowe kolekcje Ceramiki Paradyż
Industrialdust

Silkdust – połysk drogocennego jedwabiu

W kolekcji Silkdust nie ma miejsca na kompromisy między modą a ponadczasowością lub wyrazistością a elegancją. Płytki stanowią doskonały przykład połączenia dyskretnego połysku drogocennego jedwabiu z surową subtelnością betonu. Piaskowe odcienie ocieplą wnętrze i stworzą pełną możliwości bazę do aranżacji w zgodzie z indywidualnym stylem. Pełną wolność ekspresji zapewnią też dostępne w kolekcji dekoracje o geometrycznym rysunku, inspirowanym szalunkiem.

Desertdust, Industrialdust i Silkdust – nowe kolekcje Ceramiki Paradyż
Silkdust

Desertdust, Industrialdust i Silkdust z setu Home of Concrete

Wszystkie trzy kolekcje są częścią zaprezentowanego pod koniec sierpnia nowego setu wdrożeń polskiego producenta – Home of Concrete, który został opracowany w oparciu o nowatorskie podejście do grafiki cementowej – concrete mix oraz zastosowanie specjalnych technologii zdobniczych. Każda z kolekcji z setu Home of Concrete wpisuje się w koncepcję Domu z Paradyża, dającą możliwości płynnego i modularnego aranżowania różnych przestrzeni domowych, od łazienki, pokoju dziennego, sypialni, holu, kuchni, tarasów, po elewację budynków.

Desertdust, Industrialdust i Silkdust – nowe kolekcje Ceramiki Paradyż
Home of Concrete

Marka Ceramika Paradyż

Ceramika Paradyż to polska, rodzinna firma. Lider i wiodący producent płytek ceramicznych w kraju oraz wizytówka polskiego przemysłu na świecie. Od 31 lat napędza wzornictwo, tworząc i dostarczając Klientom w blisko 50 krajach innowacyjne produkty o unikatowym designie i najwyższej jakości. Kliknijcie i przeczytajcie o Moondust, czyli kolekcji inspirowanej kosmosem.

Zobacz również: Goldgreen – kolekcja płytek inspirowana stylem etno | My Tones – kojąca głębia błękitu i zieleni w kolekcji płytek Tubądzin

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter