designOmania w Krakowie

designOmania w Krakowie

Ostatnio mamy szczęście do pięknych miejsc. W Krakowie jest ich kilka, ale jeśli myślicie o noclegu to warto wpisać w wyszukiwarkę adres: Nadwiślańska 11. Zaraz nad Wisłą i tylko 400 metrów od urokliwego Kazimierza.

Zacznijmy od początku…

Nadwiślańska 11 to tu mieszczą się trzy apartamenty zaprojektowane przez zespół designOmania. Połączyli swoją pasję z biznesem i tak powstały apartamenty DesignOmania. Każdy w innym stylu, ale łączy je jedno. Unikatowość. Mamy tu apartament urządzony w stylu nowojorskiego loftu, wykończony białymi cegłami oraz w stylu  francuskiej mansardy, wykończony czerwonymi cegłami.

My mieliśmy przyjemność zajrzeć w kąty apartamentu „Elektra” (oczywiście za zgodą właścicieli, a zarazem projektantów). Apartament urządzony w stylu studia artystycznego. Takiego charakteru nadaje mu profesjonalna sztaluga malarska z zamontowanym na niej telewizorem,  oświetlenie studia fotograficznego jak i instalacja z miedzianych paneli 3D z obrazem „Nox” ze zbiorów krakowskiej malarki Maggie Piu. Apartament jest bardzo przestronny, a jego pomieszczenia łącząc się z sobą tworzą jedną przestrzeń charakterystyczną dla studia. Posiada on przestronny salon z sofą posiadającą funkcję spania (2 osoby), jadalnię z dużym stołem i krzesłami, aneks sypialny z dużym podwójnym łóżkiem, w pełni wyposażoną kuchnię a także komfortową łazienkę z wanną oraz balkon.

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej – za cały koncept odpowiada zespół projektowy designOmania. Ich projekty to sztuka. Po pierwsze jakość wykonania. Zwracają uwagę na najdrobniejsze elementy. W ofercie marki możemy znaleźć zarówno meble, jak i dodatki. Poduszki, pościel czy narzuty na łóżko, mogą być nie tylko piękne ale i bardzo dobre jakościowo. Ich projekty to realizacje wyjątkowe, powstałe przy współpracy z polskimi twórcami sztuki – wspomniana Maggie Piu, czy C.K. Kostjan.

Urządzając nasze wnętrza, wybieramy barwy spokojne. Boimy się odważnych kolorów – że szybko nam się znudzą. Warto tu postawić na dodatki. Kiedy całe wnętrze zdominowane jest przez jasne, pastelowe kolory – zaszalejmy. Kolorowa pościel, poduszki, narzuta. Wprowadźmy trochę życia do naszego mieszkania. W przypadku designOmani – dodatkowo sztukę. Cała oferta marki skierowana jest do osób, które szukają niepowtarzalnych i wyjątkowych elementów wystroju.

Co ciekawe designOmanię możemy spotkać prędzej w Paryżu na Maison&objet niż na krajowych wydarzeniach. Kiedy zadaliśmy pytanie „czemu?” usłyszeliśmy, że Paryż jest odważniejszy. Jest w tym dużo prawdy. My jednak wierzymy, że wśród naszych czytelników znajdą się kolejni fani marki. My zdecydowanie mocno kibicujemy i będziemy Was informować o tym gdzie będzie można ich spotkać w najbliższym czasie.

Udostępnij ten artykuł
Wpisz szukane słowo i kliknij enter