Diament Meblarstwa 2017 dla kolekcji Possi Light

Diament Meblarstwa 2017 dla kolekcji Possi Light

Kolekcja Possi Light od Black Red White została laureatem prestiżowej nagrody branży wnętrzarskiej „Diament Meblarstwa 2017” w kategorii STREFA DZIENNA – meble klasa premium. To już 11. edycja tego renomowanego konkursu i kolejna nagroda na koncie polskiego producenta.

Kolejna edycja konkursu „Diament meblarstwa” zgromadziła blisko 110 firm i marek, które zgłosiły aż 174 produkty w różnych kategoriach. Nagroda przyznana kolekcji Possi Light potwierdza oryginalny i ponadczasowy charakter systemu, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta pozwalając na aranżację w pełni spersonalizowanego wnętrza.

„Kolekcja Possi Light to nowatorskie rozwiązanie na polskim rynku, które mocno wpisuje się w światowe trendy. Meble można dowolnie projektować i zestawiać ze sobą, cały czas dopasowując je do własnych potrzeb. Nagroda potwierdza oryginalny i ponadczasowy charakter systemu, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów pozwalając na aranżację w pełni spersonalizowanego wnętrza” – mówi Agnieszka Sikorska, Manager ds. Aranżacji Wnętrz. „Jesteśmy naprawdę dumni z tego, że nasza kolekcja przypadła do gustu nie tylko naszym Klientom, ale także projektantom wnętrz, architektom, trendsetterom i ekspertom branżowym”.

Kolekcja Possi Light to rewolucyjny system modułowy, który pozwala na nieograniczone możliwości kreowania własnego mieszkania. Nowoczesne meble zaskakują ilością rozwiązań i możliwością swobodnego projektowania każdego elementu. Do wyboru mamy dziesiątki modułów, 40 kolorów frontów oraz elementy dodatkowe, które razem dają nieskończoną ilość kombinacji, a tym samym gwarancję, że nasze wnętrze będzie jedyne w swoim rodzaju. Samą szafkę Possi Light z czterema frontami można skonfigurować aż na 46 milionów sposobów! Skomponuj i dopasuj wnętrze do siebie – wystarczy dodać nowe moduły lub wymienić kolor drzwiczek, by na nowo cieszyć się idealnie zorganizowanym wnętrzem.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter