D’INTERIOR i projekt mieszkania na wynajem

Nowoczesne wnętrze w nadmorskiej miejscowości to realizacja studia wnętrz D’INTERIOR. W projekcie nie brakowało wyzwań, ale trudności nie przeszkodziły w uzyskaniu końcowego efektu elegancji dopracowanej w każdym calu. Przekonajcie się sami, jakie wrażenie robi gdyński apartament.

Gdyński apartament projektu D’INTERIOR

Aż ciężko uwierzyć, że to mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o wynajmie krótko i długoterminowym. 42m2, bo taki jest metraż apartamentu, zaprojektowano na podstawie dotychczas panujących trendów w designie – nowoczesnego podejścia i klasycznych rozwiązań. Świadczy o tym m.in. zastosowanie elementów marmuru i sztukaterii.

D’INTERIOR i projekt mieszkania na wynajem - przestronny salon z dużym fotelem

Kolorystyka wnętrza

Dominujące kolory w tej realizacji to biel i czerń, które dopełniają akcenty w kolorze granatowym. Materiały użyte w projekcie to marmur, drewno oraz welur obecny na meblach tapicerowanych. Ciekawym akcentem są również złote dodatki.

D’INTERIOR i projekt mieszkania na wynajem - kuchnia połączona z salonem

Salon jest połączony z aneksem kuchennym i został zaprojektowany w wymienionych, stonowanych kolorach. Śnieżnobiałe ściany są ozdobione delikatną sztukaterią. Meble kuchenne podzielono na części przy użyciu odmiennych kolorów frontów. Dużą uwagę w przestrzeni kuchennej zwraca okap w kształcie tuby oraz złoty kran.

Wyzwania i nie tylko…

W projekcie nie zabrakło wyzwań. Wszystko za sprawą układu ścian oraz czterech zabudowanych szacht kominowych, które dzieliły przestrzeń i dodawały kolejny „słup” w tak małym metrażu. Studio wnętrz D’INTERIOR pracowało nad układem funkcjonalnym wiele tygodni.

D’INTERIOR i projekt mieszkania na wynajem - salon połączony z kuchnią

Ciekawe doświadczenie stanowiła praca nad oświetleniem, która zakończyła się zaprojektowaniem licznych punktów świetlnych o różnych intensywnościach, dzięki którym mieszkanie jest gotowe do pracy oraz nastrojowych chwil.

Perełka, czyli sypialnia w apartamencie

Projektantom zależało, aby sypialnia była elegancka, a uzyskanie tego efektu spoczywało w dużej mierze na wyborze unikatowych mebli. Przestrzeń wypełnia duże łóżko z okazałym zagłówkiem. Szyku i miękkości dodaje mu granatowy welur oraz pikowane wezgłowie. Oświetlenie sypialni jest delikatne, co sprawia, że ciekawie komponuje się z bogatym wyposażeniem wnętrza.

D’INTERIOR i projekt mieszkania na wynajem - duże łóżko w sypialni

Łazienkę zaprojektowano w tej samej tonacji, trzymając się stylu nowoczesności i elegancji, tak aby całe mieszkanie pozostawało spójne. Blat, na którym mieści się umywalka, pełni dodatkową funkcję toaletki, zaś duże lustro optycznie powiększa łazienkę. Złota bateria umywalki oraz dobrane oświetlenie, zdecydowanie dodają charakteru tej części mieszkania.

Studio wnętrz D’INTERIOR 

Studio wnętrz D’INTERIOR  zajmuje się projektowaniem wnętrz, będących odzwierciedleniem oczekiwań klientów względem estetyki i architektury. Pracownia świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania wnętrz komercyjnych oraz mieszkalnych. Klienci pracowni otrzymują fotorealistyczne wizualizacje 3D wraz z rysunkami technicznymi stanowiącymi instrukcję realizacji, a każdemu projektowi przyświeca świeże i niestandardowe podejście!

D’INTERIOR i projekt mieszkania na wynajem - granatowa sofa w salonie D’INTERIOR i projekt mieszkania na wynajem - czarna kuchnia i białe fronty meblowe D’INTERIOR i projekt mieszkania na wynajem - granatowa sofa i złoty stolik D’INTERIOR i projekt mieszkania na wynajem - jasny przedpokój D’INTERIOR i projekt mieszkania na wynajem - jasna łazienka z ciemnymi detalami D’INTERIOR i projekt mieszkania na wynajem - jasna łazienka z ciemną podłogą D’INTERIOR i projekt mieszkania na wynajem - jasna łazienka z ciemną podłogą D’INTERIOR i projekt mieszkania na wynajem - okrągły stolik i cztery granatowe krzesła

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter