ELLE Decoration i 9. edycja konkursu Młodzi na Start!

Już po raz dziewiąty redakcja ELLE Decoration Polska organizuje konkurs dla młodych projektantów, kreatorów, studentów szkół artystycznych i dla każdego, kto marzy o sukcesie w świecie designu.

9. edycja konkursu Młodzi na Start

W tym roku odbędzie się 9. edycja konkursu Młodzi na Start. Temat tegorocznej edycji to: Design XXI w. Czym jest design przyszłości, na jakie pytania będzie odpowiadał, jakie materiały będą dla niego charakterystyczne, co będzie ważniejsze: mieć czy być, minimalizm: wybór czy konieczność.

ELLE Decoration i 9. edycja konkursu Młodzi na Start!

W puli nagród znajduje się aż 20 000 zł oraz publikacje w ELLE Decoration. Najlepsze prace zostaną zaprezentowane na wystawie podczas festiwalu designu Gdynia Design Days 2020 z której relację będzie można oglądać w magazynie ELLE Decoration.

Kapituła konkursu Młodzi na Start

W kapitule konkursowej, która od dziewięciu lat wybiera obiecujących młodych projektantów, zasiadają: Małgorzata Szczepańska – redaktor naczelna ELLE Decoration, Ewa Janczukowicz-Cichosz kierownik Centrum Designu Gdynia, Ewa Gołębiowska – dyrektor Zamku Cieszyn, Ryszard Balcerkiewicz – członek zarządu Noti, Marek Adamczewski projektant, wykładowca akademicki, Tomasz Augustyniak – projektant.

ELLE Decoration i 9. edycja konkursu Młodzi na Start!

Redakcja ELLE Decoration już od 20 lat wspiera polskie wzornictwo, a Konkurs Młodzi na Start dla wielu laureatów stał się początkiem wielkiej kariery.

Zgłoszenia do konkursu Młodzi na Start

Jesteś młodym projektantem, studentem szkoły artystycznej, młodym kreatorem? Marzysz o sukcesach w świecie designu? W takim razie konkurs „Młodzi na Start” jest właśnie dla Ciebie. Prace można zgłaszać do 29.05.2020 r. za pośrednictwem strony konkursowej:  www.elle.pl/decoration/mlodzinastart 

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter