Flapo i lampa w kształcie myszy

Niech stanie się jasność! Myśląc o urządzaniu mieszkania należy pamiętać, że dobrze dobrane światło pomoże nadać pomieszczeniom całkowicie nowego, wyrazistego klimatu. Szukasz nietypowego oświetlenia? Zobacz projekt Flapo stworzony przez Roberta Szwarczyńskiego! Lampa w kształcie myszy będzie idealnym dodatkiem w każdym wnętrzu!

Flapo – lampa w kształcie myszy

Robert Szwarczyński pod marką Flapo tworzy oszczędne w formie, funkcjonalne przedmioty, w których istotną rolę odgrywa ciekawy pomysł. Pomysł na to „coś”, co czyni przedmiot wyjątkowym. Stara się dbać o każdy detal w rzeczach, które tworzy. Chociaż trochę się ich boimy, jednak postanowiliśmy je oswoić – lampa Mysz to nasz faworyt.

Mysz jest sprytna. Może siedzieć na podłodze, na stole, wisieć na suficie lub na ścianie. Wykonana jest z jednego kawałku polipropylenu, bez użycia kleju. W dzień dyskretna gra światłocienia wydobywa walory jej dopracowanej bryły. W nocy świeci miękkim, delikatnym światłem. Ma podświetlane oko i co najfajniejsze – daje się rysować pisakami wodoodpornymi!

Projektant Robert Szwarczyński

Robert Szwarczyński jest projektantem wzornictwa przemysłowego, absolwentem Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. W 2014 roku stworzył własną markę FLAPO. Pod tym szyldem tworzy oszczędne w formie, funkcjonalne przedmioty, w których istotną rolę ogrywa ciekawy pomysł. Pomysł na to „coś”, co czyni przedmiot wyjątkowym. Stara się dbać o każdy detal w rzeczach, które tworzy. Największą frajdę sprawia mu uśmiech na twarzy Odbiorcy i krótkie stwierdzenie: „Przecież to jest takie proste! Że też nikt wcześniej tego nie wymyślił…”!

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter