Flooded With Emotions – wyciskacz łez i kawy

Mówi się, że nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, ale co z kawą? Okazuje się, że smakosze tego aromatycznego napoju, którzy zdecydowanie przesadzają z jego ilością, nie będą musieli wylewać łez nad swoją słabością do kofeiny – specjalny kubek zrobi to za nich! Mowa tu o wyjątkowym naczyniu Flooded With Emotions.

Flooded With Emotions – kubek, który ma w sobie wiele uczuć

Idealne naczynie na poranną kawę w pracy i popołudniową dawkę kofeiny w domu? Minimalistyczne, białe naczynie, oczywiście z solidnym uchwytem. Konstrukcja kubka zaprojektowa przez markę Wask na pierwszy rzut oka właśnie taka jest. Jego designerską ozdobę stanowi uśmiechnięta buzia z otworami, umieszczonymi tuż przy górnej krawędzi naczynia. Kiedy dbasz o to, aby zawartość nie przekraczała pewnego poziomu, radosna twarz umila Ci picie naparu. Nic specjalnego, prawda? A przynajmniej dopóty, dopóki nie przesadzisz z ilością kawy.

Flooded With Emotions – wyciskacz łez i kawy - Wask Studio
Flooded With Emotions

W takiej sytuacji z „oczu” wesołego kubka zacznie wylatywać nadmiar czarnej cieczy, a efekt może przyprawić o wyrzuty sumienia, ponieważ naczynie zacznie płakać rzewnymi łzami. Flooded With Emotions to zabawny ukłon w stronę miłośników nietuzinkowego designu i idealny prezent dla kawoszy. Z pozoru proste naczynie codziennego użytku może więc stać się wyjątkowym „umilaczem” w natłoku codziennych spraw i obowiązków.

Emocjonalny kubek na kawę, czyli coś więcej, niż zabawny gadżet

To jednak nie koniec potencjału uśmiechniętego kubka do kawy – może on być bowiem sposobem na doskonalenie własnej uważności. Za każdym razem trzeba przecież pamiętać o tym, aby pić napój dobrą stroną – w innym wypadku Flooded With Emotions wyleje łzy prosto na Twoje ubranie! Właściciel nietuzinkowego kubka do kawy za każdym razem musi więc pamiętać o prawidłowym chwyceniu naczynia.

Flooded With Emotions – wyciskacz łez i kawy - Wask Studio
Flooded With Emotions

Warto wspomnieć również o kwestiach praktycznych – otwory na oczy są również gwarancją tego, że zawartość nie przeleje się podczas przenoszenia kubka, wszak wcześniej trzeba zadbać o napełnienie go jedynie do określonego poziomu. Choć obecnie można zakupić jedynie prawostronną wersję kubka, to istnieje duża szansa na to, że firma Wask zacznie produkować również płaczący kubek dla osób leworęcznych, który może pojawić się w sprzedaży już przy okazji produkcji kolejnej partii.

Flooded With Emotions – wyciskacz łez i kawy - Wask Studio
Flooded With Emotions

Nietuzinkowe, zabawne, a przede wszystkim niezwykle designerskie naczynie na kawę, ale również inne napoje, to nie tylko zabawny gadżet i idealny podarunek dla miłośników czarnej ambrozji. Flooded With Emotions za sprawą ciekawej, niespotykanej dotąd konstrukcji, stanowi doskonałą zachętę do wzmożonego kontrolowania ilości wypitych płynów w ciągu dnia.

Flooded With Emotions – wyciskacz łez i kawy - Wask Studio
Flooded With Emotions

Marka: WASK | waskstudio.com

Zobacz również: TROSKA – limitowana edycja talerzy od polskiej marki ÅOOMI | Hadaki – ceramika inspirowana naturą

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter