Fluffo Fabryka Miękkich Ścian: nowe rozwiązanie dla biur

Fluffo Fabryka Miękkich Ścian: nowe rozwiązanie dla biur

Zła akustyka pomieszczeń rozprasza i przeszkadza. Do hałasu i gwaru nie można się przyzwyczaić, na walkę z nim nasz organizm zużywa bardzo dużo energii. Negatywny wpływ hałasu we wnętrzu można ograniczyć poprzez stosowanie odpowiednich produktów i materiałów dźwiękochłonnych.

We wprowadzonej właśnie na rynek nowej linii produktów Fluffo dla biur, producent proponuje niestandardowe i innowacyjne rozwiązania. Wszystkie opierają się na dwóch filarach: zastosowaniu spójnego designu, przetłumaczonego na każdy z nowych produktów oraz zastosowaniu materiałów, które doskonale pochłaniają dźwięk.

Co nowego?
Każdy z produktów nowej linii Fluffo dla biur dostępny jest w pięciu klasycznych kształtach i 52 autorskich kolorach. Daje to nieograniczone możliwości aranżowania stref funkcjonalnych w przestrzeni biurowej, wydzielanych za pomocą wybranego koloru bądź kształtu.

Nowa linia Fluffo dla biur składa się z trudnopalnych paneli ściennych, wykonanych ze sprasowanej wełny mineralnej pokrytej aksamitną fakturą Fluffo, (panele te spełniają wymóg trudnopalności według obowiązującej normy budowlanej PN-EN 13501-1+A1:2010), innowacyjnych paneli na szkło (które, dzięki przemyślanej konstrukcji można mocować do szklanych ścian i szyb okiennych), ekranów akustycznych (w postaci solidnych brył, pozwalających wydzielać przestrzeń w dużym open space) jak również paneli na ścianki rozdzielające biurka (do przyklejenia na stałe lub w wersji mobilnej).

Fluffo znowu zaskoczyło innowacyjnym połączeniem estetyki i funkcji użytkowych swoich produktów. Nowe produkty pozwolą nie tylko udekorować biuro ale stworzyć w nim przyjazną, wolną od gwaru i hałasu przestrzeń do pracy.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter