Garderoba dbająca o higienę od marki LEMA

Dziś większą uwagę zwracamy na higienę i rozwiązania, które pozwalają nam ją zachować. Okazuje się, że niektóre szafy na ubrania mogą być w tym pomocne. A to dzięki specjalnym modułom czyszczącym, które wykorzystują technologie stosowane w szpitalach.

Po tygodniach spędzonych w czterech ścianach wreszcie możemy wyskoczyć do ulubionej kawiarni lub restauracji. Tętniące życiem miasto przyciąga nas jak magnes, ale na naszej odzieży zostawia zapachy, alergeny i drobnoustroje. Dlatego często po powrocie do domu w pierwszym odruchu chcemy wrzucić ubranie do pralki.

Garderoba z systemem Air Cleaning System dbająca o higienę od marki LEMA

Czyszcząca szafa marki LEMA

Najczęściej nasza odzież zamiast prania wymaga jedynie odświeżenia. W warunkach domowych jest to możliwe dzięki specjalnemu systemowi modułów czyszczących instalowanych w niektórych modelach szaf marki LEMA. Jest to jedyne na świecie tego typu rozwiązanie, które producent nazywa „oddychającą garderobą”. Zainstalowany w górnej części szafy moduł czyszczący eliminuje ponad 90% zapachów w przechowywanej odzieży i obuwiu (zarówno w tkaninach, jak i w skórach). Usuwa również bakterie, alergeny i pleśń, wykorzystując do tego technologie stosowane w szpitalach i lotnictwie.

Garderoba z systemem Air Cleaning System dbająca o higienę od marki LEMA

Jak działa “czyszcząca szafa”?

Jak działa ta „czyszcząca szafa” marki LEMA? Urządzenie wykorzystuje nanontechnologię i opracowaną specjalnie lampę UV. Wszystko zamknięte jest w module, przez który przechodzi zasysane z szafy powietrze, a reakcja fotochemiczna niszczy drobnoustroje i rozkłada odpowiedzialny za nieprzyjemny zapach tlenek węgla. Dodatkowo wykorzystywana jest tu opatentowana technologia uwalniania od kurzu PCO-PX5 z fotokatalitycznym utlenianiem. Proste w obsłudze urządzenie pracuje w dwóch trybach – 2h i 8h. Abu je uruchomić wystarczy włączyć przycisk na wewnętrznej ścianie szafy.

Garderoba z systemem Air Cleaning System dbająca o higienę od marki LEMA

Moduł nie zajmuje wiele miejsca, a wykończony jest elegancką i higieniczną stalą szlachetną. Może zostać zainstalowany na życzenie klienta w jednej lub kilku wybranych częściach szafy. Najlepiej tam, gdzie przechowujemy buty i najbardziej kłopotliwe w czyszczeniu ubrania, takie jak garsonki czy garnitury. Air Cleaning System to idealne rozwiązanie dla ceniących czystość, wrażliwych alergików, ale również dla entuzjastów dobrego stylu i nieskazitelnego wyglądu.

Garderoba z systemem Air Cleaning System dbająca o higienę od marki LEMA

Garderobę LEMA wyposażoną w Air Cleaning System obejrzeć można na ekspozycji w warszawskim showroomie MOOD. Garderoby i szafy są głównymi produktami włoskiej marki. Wśród kolekcji LEMA znajdziemy również szeroki wybór mebli do salonu, jadalni czy sypialni.

Garderoba z systemem Air Cleaning System dbająca o higienę od marki LEMA Garderoba z systemem Air Cleaning System dbająca o higienę od marki LEMA Garderoba z systemem Air Cleaning System dbająca o higienę od marki LEMA Garderoba z systemem Air Cleaning System dbająca o higienę od marki LEMA Garderoba z systemem Air Cleaning System dbająca o higienę od marki LEMA Garderoba z systemem Air Cleaning System dbająca o higienę od marki LEMA

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter