GOOD WOOD to wielofunkcyjny mebel do zabawy dla dziecka

Bujak GOOD WOOD to wielofunkcyjny mebel do zabawy równoważnej, wspierający rozwój motoryki dziecka. Jej prawidłowy rozwój to podstawa do nauki czytania i pisania, orientacji przestrzennej oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej. Bujak to również kołyska, stelaż edukacyjny, podstawa stolika dla dziecka.

Wykonany jest z drewna, naturalnego tworzywa emanującego ciepłem i pozytywna energią. Do wykonania bujaka użyliśmy sklejki liściastej o grubości 18mm. Bujak jest wykonany całkowicie z materiałów popularnie stosowanych w meblarstwie. Płozy bujaka, pokryte są papierem nasączonym żywicą. Powierzchnia ta podwyższa odporność sklejki na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie oraz warunki atmosferyczne. Intencjonalnie pozostawiliśmy produkt niepokryty lakierem, olejem czy farbą, aby był on nietoksyczny i maksymalnie bezpieczny.

Dla najmłodszych bujak  może pełnić funkcję STELAŻA EDUKACYJNEGO. Dzięki szerokiemu rozstawowi płóz bujaka jest on stabilny i w żaden sposób nie będzie ograniczał ruchów maleństwa. Konstrukcja bujaka sprawia, że powstały z niego stelaż jest bezpieczny i wytrzymały, a jednocześnie nie jest przytłaczający.

Później to już tylko wyobraźnia ogranicza możliwości zastosowania naszego produktu. Okręt na wzburzonej wodzie, statek kosmiczny na orbicie, tratwa ratunkowa na środku morza, most do zaginionego świata, niewidzialna kryjówka, lada w sklepie z domowymi wypiekami, gniazdo pirackie na maszcie okrętu – to wszystko i wiele więcej kryje się w bujaku GOOD WOOD. Dzięki dodatkowym modułom można wykorzystać bujak na dziesiątki sposobów i będzie służył na lata.

Dzięki niemu z bujaka w dosłownie kilka sekund robimy ergonomiczny stolik. Blat jest stabilny i nakłada się go na bujak. Ma on krązki pozycjonujące, które sprawiają ze blat się nie przesuwa. Nie ma żadnych śrub mocujących, czy innego skomplikowanego systemu mocowania. Blat ma ergonomiczny ksztat, dostosowany do potrzeb małego dziecka.

Drabinka, to odpowiednio wyprofilowana deska ze szczebelkami po jednej stornie – służy dziecku do wspinania się. Po drugiej stronie jest gładka i służy jako zjeżdżalnia. Skrajne szczebelki są odpowiednio wyprofilowane, tak żeby stanowiły bezpieczne mocowanie na bujaku. Drabinkę można ustawić w poprzek bujaka i wtedy mamy super równoważnię – zajmującą zabawę dla starszych dzieci i dorosłych.

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter