Hansgrohe AquaDays 2022 – woda to życie

Woda to życie i nasza pasja – pod tym hasłem w dniach 10–11 maja 2022 roku odbędą się Hansgrohe Aqua Days. Druga odsłona wydarzenia otrzyma zmienioną formułę – bardziej bezpośrednią niż poprzednio. Interesujesz się wzornictwem, innowacyjną technologią,  zrównoważonym rozwojem? Chcesz wiedzieć, jak łączyć przyjemność korzystania z wody oraz ochronę środowiska i globalnych zasobów? Zarejestruj się na wydarzenie Hansgrohe AquaDays 2022!

Hansgrohe AquaDays 2022

Co oznacza tegoroczne motto spotkania? To proste. Właśnie woda jest kluczowa dla istnienia naszego całego ekosystemu. W Hansgrohe wierzymy, że ochrona zasobów na jeszcze wyższym niż dotąd poziomie nie musi oznaczać obniżenia jakości życia. Prowadzimy więc intensywne prace nad rozwiązaniami, które przyjemność choćby korzystania z prysznica łączą z oszczędnością – innymi słowy z lepszym, bardziej optymalnym wykorzystaniem zasobów wody na Ziemi. I o tym właśnie chcemy mówić w trakcie Aqua Days. 

Hansgrohe AquaDays 2022 - woda to życie
Hansgrohe AquaDays 2022

Spotkania, które odbędą się 10 i 11 maja 2022, przyniosą odpowiedzi na garść istotnych pytań. Jak się nam udaje realizacja naszego wielkiego marzenia? Jakie innowacje projektowe i technologiczne przybliżają nas do celu? Co dotychczas udało się nam osiągnąć i zamienić w dostępne na rynku produkty, które już dziś oferują jakość na miarę wyzwań naszej niełatwej epoki?

Odkryj innowacje hansgrohe

Podczas Aqua Days zaprezentujemy innowacje produktowe, takie jak zupełnie nowa seria baterii oszczędzających wodę Rebris. Ponadto zrównoważone linie prysznicowe, na czele z serią Pulsify i jej nowym trybem strumienia PowderRain. A także nowe możliwości wzornicze, które przynosi m.in. zestaw prysznicowy Vernis w modnej matowej czerni. Spotkanie będzie też okazją, by poznać nasze pozostałe zrównoważone rozwiązania – od najnowocześniejszych systemów filtrów kuchennych po  linię SmartLiving czy RainTunes.

Poznaj nowości AXOR

Od modnej matowej czerni w kolejnych odsłonach aż po najnowsze rozwiązania prysznicowe, łączące indywidualizację wrażeń z oszczędnością zasobów – w trakcie Aqua Days 2022 zanurzymy się w morzu innowacji AXOR. Odkryj wraz z nami czarne edycje naszych najpopularniejszych kolekcji. Poznaj nową, zrównoważoną linię AXOR Conscious Shower. Zobacz też, jakie możliwości daje seria AXOR Nature Shower przeznaczona do użytku zewnętrznego. W trakcie spotkania zaprezentujemy ponadto nowe akcesoria AXOR Universal Rectangular i wyjaśnimy, w jaki sposób nasza usługa Signature pomaga tworzyć unikatowe rozwiązania, które są odpowiedzią na najbardziej indywidualne potrzeby oraz oczekiwania użytkowników.

Hansgrohe AquaDays 2022 - woda to życie
Hansgrohe AquaDays 2022

Hansgrohe i AXOR – jeszcze bliżej

Nowa formuła, w której odbędą się Aqua Days 2022, opiera się na bardziej bezpośrednim niż dotąd kontakcie. Inaczej niż w roku poprzednim, z platformą spotkań będzie się można połączyć w konkretnych dwóch terminach:  10 maja od godz. 09.00 oraz 11 maja od godz. 16.00. Obydwie sesje, poranna i popołudniowa, będą realizowane na żywo – z udziałem znakomitych ekspertów oraz przedstawicieli firmy Hansgrohe i marki AXOR. Wszystkich uczestników zapraszamy do zadawania pytań poprzez czat Q&A, który będzie towarzyszył obu sesjom. Spotkania potrwają około godziny. Odbędą się w języku angielskim. Szczegóły na stronie: https://pro.hansgrohe.com/aquadaysglobal  

Do udziału w AquaDays konieczna jest wcześniejsza rejestracja tutaj: pro.hansgrohe.com/r/registerad2022     


Zobacz również: Wystawa „Plac zabaw” Agaty Królak | Stanisław Baj – wystawa „Synteza i kolor”

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter