HOLA Grupa Projektowa zwycięzcą The International Design Awards!

Organizatorzy The International Design Awards (IDA) otrzymali tysiące zgłoszeń od firm i designerów z ponad 90 krajów. Wybitne projekty z całego świata walczyły o uznanie jurorów w 5 dyscyplinach: architektura, projektowanie wnętrz, product design, graphic design, fashion design. Wśród projektów architektonicznych tytuł GOLD otrzymał projekt polskiej pracowni HOLA Grupa Projektowa.

Konkurs The International Design Awards

The International Design Awards (IDA) to konkurs, który powstał by doceniać, celebrować i promować prace wizjonerów w obszarze designu. Misją nagród przyznanych po raz pierwszy w 2007 roku w Stanach Zjednoczonych jest też odkrywanie najbardziej obiecujących talentów, kolektywów i pracowni z wszystkich regionów świata.

Projekt Pasterska Chata od Hola Design położony nad jeziorem

W tym roku szeroka międzynarodowa publiczność ma dzięki temu szansę poznać bliżej dorobek HOLA Grupa Projektowa. Polskiej pracowni przyznano tytuł GOLD w kategorii „Architektura” za projekt Pasterskiej Chaty.

„Z ogromną satysfakcją odkrywamy, że wartości, które przyświecały nam przy projektowaniu Pasterskiej Chaty, okazują się być na tyle uniwersalne, że podbiły także serca jurorów amerykańskiego konkursu IDA. Architektoniczna prostota i autentyczność okazują się być językiem czytelnym na wszystkich kontynentach. Życzylibyśmy sobie, aby szacunek dla krajobrazu, lokalnej historii i rzemiosła, którego wyrazem i materializacją jest koncept Pasterskiej Chaty, stał się powszechnym podejściem do tworzenia obiektów architektonicznych na całym świecie” – podkreślają założyciele nagrodzonej polskiej pracowni, Monika i Adam Bronikowscy.

Dom Pasterska Chata

Dom Pasterska Chata

Pasterska Chata to dom na półwyspie Stylchyn w Pieninach, z oszałamiającym widokiem na jezioro oraz zamki w Czorsztynie i Niedzicy. Projekt Pasterskiej Chaty jest współczesną interpretacją kultury i krajobrazów tego terenu. Jest też najczęściej nagradzanym na arenie międzynarodowej polskim konceptem architektoniczno – wnętrzarskim.

Wnętrza domu Pasterska Chata projektu HOLA Grupa Projektowa

Pracownia Hola Grupa Projektowa

Pracownia Hola Design, działająca na rynku krajowym i zagranicznym, będąca członkiem i partnerem międzynarodowych stowarzyszeń branżowych – jest wielokrotnym laureatem prestiżowych konkursów. Była nagradzana w Red Dot Design Awards, European Property Awards, International Property Awards,  A’Design Award and Competition, a także Dobry Wzór organizowanym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. W konkursie The International Design & Architecture Award pracownia Hola Design w poprzednich edycjach jako jedyna polska pracownia była nominowana zarówno w kategorii wnętrz, jak i produktu.

O innej realizacji HOLA Design możecie przeczytać TUTAJ.

Sypialnia we wnętrzach Pasterska Chata zaprojektowanego przez HOLA Pracownia Projektowa
Front domu Pasterska Chata projektu Hola Design
Taras w Pasterskiej Chacie zaprojektowanej przez HOLA Design
Front domu z wielkimi oknami projektu HOLA Grupa Projektowa
Widok na jezioro z sypialni Pasterskiej Chaty projektu HOLA Grupa Projektowa
Szara łazienka z biało-czarną wanną projektu HOLA Design
Szare schody we wnętrzu Pasterskiej Chaty projektu HOLA Grupa Projektowa
Jadalnia z widokiem w domu Pasterska Chata projektu HOLA Grupa Projektowa
HOLA Design i projekt Pasterska Chata
Taras przed domem z widokiem na jezioro w Pasterskiej Chacie projektu HOLA Design
Wejście do Pasterskiej Chaty projektu HOLA Grupa Projektowa
Ogromy salon w Pasterskiej Chacie projektu HOLA Design
Stół i krzesła w sypialnie domu Pasterska Chata
Czarny dom Pasterska Chata z wielkimi oknami projektu HOLA Grupa Projektowa
Właściciele HOLA Grupa Projektowa Monika i Adam Bronikowscy
Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter