HUUH: Grzejnik składany ręcznie

Daniel Nogiec, właściciel marki HUUH pierwsze grzejniki złożył półtora roku temu i przez rok testował we własnym mieszkaniu – musiał upewnić się, jak sprawują się materiały, szczelność łączy i złączek. Od pół roku grzejniki są już w sprzedaży, a Klienci przesyłają same pozytywne wiadomości.

„Studiowałem architekturę wnętrz, stąd zamiłowanie do mebla. Życie się potoczyło inaczej i zajmuję się Brandingiem, dlatego cały projekt HUUH wyszedł spod mojej ręki – zaprojektowałem cały grzejnik, dobrałem materiały (po konsultacjach ze specjalistami), złożyłem sam i wykonałem wstępny Branding marki. Zainspirowały mnie grzejniki, które wisiały u mojej babci w mieszkaniu, wiele osób ukrywa je pod parapetami i zasłonami, ja chciałem zrobić z tego mebel, którym będzie przyciągać wzrok i spełniać swoją funkcję” mówi Daniel Nogiec.

Projektant nie wybrał żeliwnych, a stalowe żeberka, ponieważ lepiej przekazują ciepło i nie ważą aż tyle. Postawił również na miedziany stelaż – miedź świetnie przekazuje ciepło i bardzo dobrze się prezentuje. Oczywiście cały stelaż również oddaje ciepło, cały wypełnia się wodą i często pełni funkcję jak dodatkowa powierzchnia do suszenia lekkich materiałów. Do tego wybrano dębowe nóżki ze względu na odporność tego drewna na wilgoć.

Każdy grzejnik składany jest ręcznie, stąd okres oczekiwania na produkt to około 4 tygodni. Naprawdę warto obserwować HUUH!

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

Wpisz szukane słowo i kliknij enter