Ibis Styles Lublin Stare Miasto projektu Tremend

Marka ibis Styles jest znana z unikalnego i oryginalnego designu. Hotele te wyróżniają się starannie dobranymi detalami, które łączą kreatywność i wyjątkowy storytelling. Obiekt Ibis Styles Lublin Stare Miasto zaprasza gości do zapoznania się z najsłynniejszymi lubelskimi legendami, które stały się motywem przewodnim nowego hotelu.

Hotel Ibis Styles Lublin Stare Miasto

Lublin, nazywany stolicą wschodniej Polski, to jedno z najprężniej rozwijających się miast regionu. To nie tylko centrum akademickie i biznesowe, ale również miejsce przyciągające turystów. Najbardziej reprezentacyjną częścią Lublina jest Stare Miasto i właśnie w tej okolicy powstał otwarty niedawno hotel Ibis Styles Lublin Stare Miasto, ściśle nawiązujący do lokalnych przekazów.

Ibis Styles Lublin Stare Miasto projektu pracowni Tremend

Projekt pracowni Tremend

Goście hoteli szukają obecnie nie tylko miejsca noclegu, zależy im przede wszystkim na doświadczeniach. Przekraczając próg hotelu, są ciekawi, co ich spotka. Chcą, aby miejsce, w którym się zatrzymają czymś się wyróżniało, oczekują efektu WOW! Warto wprowadzić jakiś element zaskoczenia – wyjść poza schematy i znaleźć sposób, by zaintrygować odwiedzających. W przypadku Ibis Styles Lublin zabieramy gości w podróż śladami miejskich legend, wprowadzając elementy customizowane i detale nawiązujące do poszczególnych opowieści – wyjaśnia architekt Magdalena Federowicz-Boule, prezes Tremend, która odpowiada za projekt wnętrza hotelu.

Ibis Styles Lublin Stare Miasto projektu pracowni Tremend

Storytelling, który jest wizytówką hoteli ibis Styles i pracowni Tremend, jest obecny w każdym projekcie. Tym razem, motywem przewodnim były miejskie legendy związane z Lublinem, jego tradycją i historią. Przestrzeń została podzielona na strefy, a każda z nich przedstawia inną opowieść. Goście, przemieszczając się po hotelu, odkrywają sekrety skrywane przez miasto. Jednym z elementów wystroju są liny, zainspirowane legendą o linie, opowieści nawiązującej do genezy nazwy miasta. Pojawiają się także detale odnoszące się do historii o tajemniczym skarbie czy córce złotnika.

Ibis Styles Lublin Stare Miasto projektu pracowni Tremend - część restauracyjna

Restauracja Legendy Miasta

Ważnym punktem tego miejsca jest restauracja Legendy Miasta serwująca lokalne potrawy w nowoczesnej odsłonie. Kieruje ona swoją ofertę nie tylko do gości hotelu, ale również do wszystkich miłośników dobrej kuchni, co umożliwia budowanie relacji z mieszkańcami Lublina. Menu zmienia się wraz z porami roku, jest dostępne również w wersji wegetariańskiej i bezglutenowej.

Ibis Styles Lublin Stare Miasto projektu pracowni Tremend

Pracownia Tremend

Pracownia Tremend jest firmą świadczącą usługi projektowe oraz oferującą szerokie wsparcie w zakresie prowadzenia i nadzorowania procesu inwestycyjnego. Na obu tych polach odnosi sukcesy, korzystając z międzynarodowego doświadczenia i znajomości polskich warunków realizacji projektów wielobranżowych. Na swoim koncie ma m.in. projekt hotelu Mercure Budapest Buda czy Metropolo by Golden Tulip.

Ibis Styles Lublin Stare Miasto projektu pracowni Tremend - pokój z żółtymi poduszkami na łóżku Ibis Styles Lublin Stare Miasto projektu pracowni Tremend - hokery przy barze Ibis Styles Lublin Stare Miasto projektu pracowni Tremend Ibis Styles Lublin Stare Miasto projektu pracowni Tremend

 

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter