Just Interiors: od projektu wnętrz po dystrybutora tapet

Just Interiors to kreatywne studio projektowe powstałe z kobiecej inicjatywy. Szyją na miarę wnętrza publiczne, komercyjne oraz prywatne. Oferują kompleksową obsługę – od zaprojektowania po całkowite wyposażenie wnętrz „pod klucz”. Szukamy pomysłów z wysokim potencjałem trwałości. Wprowadzają na rynek nowe lokale, pomagają w rozwoju tych istniejących. Ale to nie wszystko!

„Jesteśmy również dystrybutorem polskich i europejskich tapet. Wzory w naszej ofercie są starannie wyselekcjonowane przez Architekta wnętrz. Wybrane spośród morza kiczu i wygórowanych cen – nasze tapety to produkty trwałe, stylowe i ponadczasowe. Odczarowujemy tapety jako wyznacznik PRLu. Nasze produkty oprócz sklepu online można zobaczyć w studiu przy ul. Filtrowa 63 w Warszawie jak i na popularnych wzorniczych eventach typu Targi Rzeczy Ładnych, gdzie chętnie się wystawiamy” mówi Justyna Kasperska,  Architekt Wnętrz, Główny Projektant w Just Interiors.

Justyna Kasperska to założycielka Just Interiors. Z wykształcenia projektant wzornictwa i architektury wnętrz. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku oraz Accademia di belle arti di Brera w Mediolanie. Cool hunter – naukowo i zawodowo zajmuje się obserwacją i wdrażaniem trendów w dziedzinach architektury wnętrz i designu.

Specjalnie dla nas Just Interiors wybrał tapetowe bestsellery TOP 5!

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter