K-ID: poduchopuzzle dla najmłodszych

Markę K-ID stworzyły Zofia Szymańska i Sylwia Siwińska jako odpowiedź na kiczowaty styl panujący we wnętrzach dziecięcych. Jak same mówią: “…wierzymy, że od samego początku mamy wpływ i kształtujemy poczucie estetyki u dzieci, dlatego staramy się otaczać je przedmiotami, które same lubimy”.

Umiłowanie do stylu skandynawskiego (prosty design, naturalne materiały) podsunęły im pomysł wykreowania czarno-białego świata w pokojach dziecięcych. Trend ten, już dobrze znany za granicą, staje się coraz bardziej popularny w Polsce. Szukając idealnego miejsca do zabawy dla dzieci stworzyły poduchopuzzle. Te proste moduły mogą utworzyć wygodną matę do zabawy, idealnie stymulują kreatywne myślenie poprzez możliwość dowolnego łączenie w przestrzenne bryły. Ale nie tylko! Jedynym ograniczeniem w wykorzystaniu poduchopuzzli jest wyobraźnia.

Potrzebujesz dodatkowego miejsca do spania? Złóż materac. Brakuje miejsca do siedzenia? Masz wygodne pufy… Poduchopuzzle mogą nawet posłużyć jako zagłówek łóżka. Idea jest prosta. Każdy moduł o wymiarach 50×50 cm to osobny element z gąbki, pokryty 100% bawełnianym, zdejmowanym obiciem. Poduchopuzzle jest więc łatwo utrzymać w czystości. Podstawowoa kolekcja jest czarno-biała. Na specjalne zamówienie produkowane są podychopuzzle również w innych kolorach. K-ID oferuje również inne akcesoria do wnętrz dziecięcych, takie jak autorskie plakaty w oprawie, girlandy, skrzynie na zabawki I wiele innych.

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter