Kawalerka w barwach monochromatycznych

Projektantka Martyna Midel, jak nikt inny potrafi z jednopokojowego mieszkania zrobić – przestronną i funkcjonalną kawalerkę. Stylowa kawalerka na łódzkim Radogoszczu to mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane w bloku z wielkiej płyty, zaprojektowane pod wynajem dla prywatnego inwestora.

Najważniejszym założeniem było zaaranżowanie powierzchni tak, aby każdy metr kwadratowy został w pełni wykorzystany. Dzięki takiej aranżacji uzyskano wygodne miejsce do spania, miejsce do wypoczynku, miejsce do pracy, kuchnię ze stolikiem jadalnianym, hol z szafą wnękową, przestronną łazienkę oraz 3 szafy wnękowe, a to wszystko na 30m2.

Zaprojektowanie wnęki w pokoju pozwoliło na wydzielenie miejsca na 2-osobowe łóżko, zaś od strony holu montaż szafy wnękowej na okrycia wierzchnie. Przestrzeń pokoju oddzielona została od aneksu kuchennego poprzez nietypowy układ ścian działowych, ustawionych w taki sposób, aby wykorzystać jedną z nich na umiejscowienie telewizora w pokoju.

Aneks kuchenny wyposażony został we wszystkie niezbędne sprzęty AGD: lodówkę, piekarnik, płytę grzewczą oraz zmywarkę.

Wnętrze zostało wykończone w barwach monochromatycznych, które doskonale sprawdzają się w lokalach przeznaczonych na wynajem. Pozwalają one przyszłemu lokatorowi na ew. wprowadzenie koloru poprzez indywidualnie wybrane dodatki w ulubionych barwach.

Zdjęcia: Dominik Sanojca

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter