Keisuke Fujiwara i wazon inspirowany opadającym płatkiem

Japoński projektant Keisuke Fujiwara zaprojektowała wyjątkową kolekcję wazonów w pięciu różnych kombinacjach kolorystycznych. Inspiracją były opadające płatki kwiatów.

Wazon projektu Keisuke Fujiwara

Każdy kwiat, który przynosimy do naszego domu lub mieszkania, zasługuje na specjalny wazon. Wazony japońskiego artysty Keisuke Fujiwara to projekt, który dosłownie zapiera dech w piersiach. Kwiat umieszczony w tym wazonie kołysze się, jak płatki unoszone na wietrze. Można powiedzieć, że wazony projektu Keisuke Fujiwary odzwierciedlają japońską estetykę. Japończycy czerpią przyjemność z obserwowania, jak płatki wiśni spadają z kwitnących drzew.

Keisuke Fujiwara i wazon inspirowany opadającym płatkiem

Jak działa wazon projektu Keisuke Fujiwary

W wazonie umieszczone są specjalnie zaprojektowane obciążniki. Dzięki nim wazon zaprojektowany przez japońskiego artystę nie przewróci się. Kiedy kwiat umieszczony jest wewnątrz wazonu, to obiekt kołysze się w bardzo naturalny sposób. Kolekcja występuje w pięciu różnych kombinacjach kolorystycznych i musimy Wam powiedzieć, że każda z nich wygląda fantastycznie. Idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju wnętrza, od minimalistycznego po industrialne.

Keisuke Fujiwara i wazon inspirowany opadającym płatkiem

Gdzie kupić wazon projektu Keisuke Fujiwary

Wazony prezentują się fantastycznie. Jest z nimi jednak jeden problem. Obecnie bardzo trudno je zdobyć. Jeśli projekt tak bardzo Ci się spodobał, że postawiłeś sobie za punkt honoru posiadanie takiego przedmiotu, to jedynym wyjściem jest skontaktowanie się bezpośrednio z autorem projektu. Osobiście rekomendujemy Wam kontakt za pośrednictwem jego profilu na Facebooku lub strony internetowej.

Keisuke Fujiwara i wazon inspirowany opadającym płatkiem Keisuke Fujiwara i wazon inspirowany opadającym płatkiem

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter