Klasyczny dom na Mokotowie projektu Taff Architekci

Jasny, przestronny, elegancki – dom na Mokotowie projektu Taff Architekci to miejsce, w którym z łatwością możemy zapomnieć o tym, że znajdujemy się w sercu Warszawy.  Królują tu biel, beż i ponadczasowe wzornictwo.

Dom na Mokotowie od Taff Architekci

Światło, przestrzeń i cudowny widok za oknem – dom na Mokotowie zaprojektowany przez architekt Paulinę Taff to oaza spokoju i marzenie wszystkich, którzy tęsknią za bliskością natury. Elegancja idzie tu w parze z przytulnością, a charakteru dodają dodatki – tkaniny i dekoracje.

Azyl w sercu miasta - Klasyczny dom na Mokotowie projektu Taff Architekci - Paulina Taff - salon z wyjściem na ogród

Największą zaletą tej przestrzeni jest harmonia, duża powierzchnia i świetna ekspozycja na słońce. Panoramiczne okna, sprawiają, że nigdy nie brakuje tu światła. Przestronna strefa dzienna, którą tworzą kuchnia, salon i jadalnia, sprzyja spotkaniom w gronie bliskich. Na piętrze usytuowano strefę prywatną – sypialnię i łazienkę. Wzrok przykuwają wykończone drewnem sufity, stylowe oświetlenie i charakterystyczna dla pracowni dbałość o detale.

Starannie dobrane kolory

Na ponadczasowość przestrzeni wpływają także starannie dobrane kolory. Przeważa biel, która dodatkowo optycznie powiększa wnętrze. W salonie, sypialni i łazience występuje również ciepły odcień taupe, który wprowadza przytulny klimat. Całość dopełniają detale w odcieniach fioletu, turkusu i granatu. Całość jest harmonijna, spójna i elegancka.

Azyl w sercu miasta - Klasyczny dom na Mokotowie projektu Taff Architekci - Paulina Taff - łazienka w ciemnych kolorach

Dom otwarty na ogród

Dom jest częściowo otwarty na otaczający go ogród. Przeszklona ściana w salonie zapewnia widok na zieleń, ułatwiając relaks i zapewniając dobre oświetlenie przestrzeni. Subtelne, naturalne wnętrze w stonowanych kolorach wchodzi w dialog z otoczeniem. Spoglądając za okna można z łatwością zapomnieć o tym, że znajdujemy w sercu wielkiego miasta.

Azyl w sercu miasta - Klasyczny dom na Mokotowie projektu Taff Architekci - Paulina Taff - salon z widokiem na ogród

Pracownia Taff Architekci

Założycielka pracowni, Paulina Taff, wiedzę i doświadczenie zdobywała w Polsce i za granicą. Ukończyła Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej oraz Technische Uniwersitat Munchen. Od ponad dwudziestu lat aktywna w zawodzie. Ma na koncie pracę w firmach takich jak: Wechselberger Bau- und Planungsgesellschaft mbH & Co./ APA Kuryłowicz, Szcześniak-Denier Architekci/ WAN S.A. Przez ostatnie dziesięć lat była wspólnikiem firmy Casamila architekci.

Zrealizowała wiele projektów zarówno w obszarze architektury jak i architektury wnętrz. Jednym z nich jest piękna rezydencja na Wilanowie.

Azyl w sercu miasta - Klasyczny dom na Mokotowie projektu Taff Architekci - Paulina Taff - kominek w salonie Azyl w sercu miasta - Klasyczny dom na Mokotowie projektu Taff Architekci - Paulina Taff Azyl w sercu miasta - Klasyczny dom na Mokotowie projektu Taff Architekci - Paulina Taff - fotele w salonie

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter