Kolejna edycja konkursu make me!

Konkurs make me! to kluczowy element Łódź Design Festival realizowany od jego drugiej edycji. Obecnie to jeden z najpoważniejszych międzynarodowych konkursów dla młodego pokolenia projektantów. Adresowany jest do desingerów, makersów, studentów i absolwentów, przede wszystkim kierunków artystycznych i projektowych. Dla wszystkich, których impuls wywołany zauważeniem potrzeby lub problemu prowadzi do procesu projektowego.

Konkurs make me! 2016

Prace oceniane są dwuetapowo przez specjalnie dobrane, różnorodne w swoich zainteresowaniach jury. W pierwszej kolejności na podstawie przesłanych formularzy wybranych zostaje około 20 najlepszych projektów, które prezentowane są później podczas festiwalu na wystawie pokonkursowej. W drugim etapie jury przygląda się wyselekcjonowanym prototypom i wybiera zwycięzcę, który otrzymuje nagrodę główną: 20,000 PLN PARADYŻ AWARD.

Make me 2016 - Łódź Design Festival 2016
Make me 2016 – Łódź Design Festival 2016

Najważniejszym celem make me! jest wyłonienie i wsparcie tych projektantów, którzy są już gotowi do startu i mają dobry pomysł. Wszyscy finaliści ubiegłych edycji podkreślają możliwości, które otworzyły się przed nimi – prezentacje na dodatkowych wystawach i publikacje, a co za tym idzie rozpoznawalność i łatwiejszy start w środowisku projektowym.

Konkurs trwa: 01.03.2016 – 10.07.2016


Wydarzenie: Łódź Design Festival | lodzdesign.com

Zobacz również: Łódź Design Festival 2023 – nadchodzi „Future Perfect”! | Anna Bera i wyjątkowe lustro z kolekcji OBJECT na targach w Londynie

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter