Kolekcja BonBon od Bujnie

BUJNIE to studio projektowe założone przez Szymona i Izabelę Serej w 2016 roku. Cenią minimalizm i prostotę formy. Celem ich projektów jest wydobycie i uchwycenie piękna rośliny, pomoc w estetycznym zakomponowaniu zieleni w otoczeniu. Do swojej oferty właśnie wprowadzili nową kolekcję BonBon.

Kolekcja BonBon!

BonBon to słodycz, miękkość, fantazja i inspiracja miękkimi kształtami w sztuce na rzecz stworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli. W skład kolekcji wchodzą dwa kwietniki podłogowe MILO i TONDO, konsola DOPPI oraz dwa kwietniki wiszące MOU i DOU. Dzięki tej kolekcji w swobodny sposób możliwe jest zaaranżowanie biurowej i domowej zieleni, także tych największych roślinnych okazów. Kolekcja kwietników BonBon pobudza wyobraźnię. Składa się z prostych kształtów, grubych elementów, miękkich krawędzi i minimalistycznego wyglądu. Powstała forma odwołuje się do wzornictwa Bauhausu który ponad wszystko cenił funkcjonalność, uniwersalność oraz pomoc w organizacji życia codziennego.

Studio Bujnie

Bujnie to studio projektowe i manufaktura specjalizująca się w designie roślinnym. Czysta forma i precyzyjne, ręczne wykonanie to cechy charakterystyczne dla ich projektów. Wszystkie produkty tworzą w sposób, który pozwala skupić uwagę na roślinie i wyeksponować jej naturalne piękno. Oprócz cech funkcjonalnych bardzo ważna jest tu estetyka. Celem studia jest tworzenie elementów wyposażenia, które będą stanowiły elegancką, graficzną ozdobę każdego wnętrza. Niezależnie, czy mowa o domu, biurze, restauracji, czy hotelu.


Marka: Bujnie | bujnie.pl

Zobacz również: TILLO – kolekcja podłogowych kwietników na kilka roślin od bujnie | Kaktus w domu – uprawa i pielęgnacja

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter