Kolekcja mebli od polskiej marki RAW

Rzemieślnicza jakość, ponadczasowy design i wiele możliwości personalizacji. Nowa kolekcja od RAW to przede wszystkim komfort – dla ciała i umysłu. Ciepły odcień dębowego drewna koi, minimalistyczny styl zapewnia długotrwałą satysfakcję użytkowania, a wybór wariantów pozwala na jeszcze lepszą asymilację mebli do potrzeb i przestrzeni.

Meble od marki RAW

Głównym surowcem, który jednocześnie stanowi znak rozpoznawczy RAW, jest dąb. Pozyskiwany lokalnie z Roztocza daje początek procesowi tworzenia mebli. Połączenie lokalnego charakteru z międzynarodowym sznytem projektów zachwyci miłośników zarówno ascetycznych form, jak i nietuzinkowych rozwiązań.

RAW - Szafka RTV STOR
Szafka RTV STOR

Produkty, które możesz łączyć

Produkty powstały, aby móc je ze sobą swobodnie łączyć – np. łóżko NAYT ze stolikami nocnymi NAYT i WELL, a stół KOI z krzesłem UKI. Niektóre z produktów mają możliwość doboru dodatkowych elementów jak na przykład wezgłowie do łóżka czy szufladę do biurka STUD. Stoliki kawowe powstały w kilku rozmiarach tak, aby dobrać jeden odpowiedni dla siebie lub móc połączyć je ze sobą.

Wszystko w imię komfortu, który trwa i poprawia jakość codzienności.

RAW - Biurko STUD
Biurko STUD

Marka RAW

Wszystkie produkty RAW wytwarzane są ręcznie, w oparciu o lite drewno z najwyższą dbałością o detale. Prezentują szeroką gamę projektów nawiązujących do różnych stylów i nurtów w architekturze. Ich celem podczas projektowania mebli jest uwypuklenie uniwersalności drewna jako tworzywa. Może ono być nośnikiem tradycyjnych projektów, jak i środkiem dialogu z nowoczesnością.


Marka: RAW | theraw.net

Zobacz również: Kolekcja mebli przyjazna pupilom | Designerskie meble z węglowym lastryko

RAW - Szafka RTV ELMA
Szafka RTV ELMA
RAW - Szafka nocna WELL
Szafka nocna WELL
RAW - Stolik kawowy MATE
Stolik kawowy MATE
RAW - Stolik kawowy CLOUD
Stolik kawowy CLOUD
RAW - Stół KOI
Stół KOI
RAW - Stół DUAL
Stół DUAL
RAW - Łóżko i szafka nocna NAYT
Łóżko i szafka nocna NAYT
RAW - Krzesło UKI
Krzesło UKI
RAW - Komoda STOR
Komoda STOR
RAW - Komoda ELMA
Komoda ELMA
Udostępnij ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter