Kolekcja Muse – płytki ceramiczne od marki Tubądzin

Nowa kolekcja Muse od marki Tubądzin jest ukłonem w stronę przejrzystej formy i łagodnych połączeń kolorystycznych, które pięknie podkreślą lekkość i przytulność wnętrza, oraz wprowadzą do niego poczucie wolności i upragnionego spokoju.

Kolekcja Muse, w rozmiarze 30 x 60 cm i jasnych, klasycznych barwach, to kompozycja eleganckiego wzoru kamienia i delikatnego lustrzanego rysunku dekoracji. Płytki subtelnie rozświetlą łazienką i będą idealnym rozwiązaniem dla osób gustujących w prostych aranżacjach, z odrobiną finezyjnej nowoczesności, kryjącej się pod postacią geometrycznego podziału płaszczyzny.

Kolekcja Muse - płytki ceramiczne od marki Tubądzin

Kolekcja Muse Silver oraz Muse Ivory

W kolekcji znajdują się dwie płytki podstawowe inspirowane powierzchnią kamienia – Muse Silver, w kolorze przygaszonego srebra oraz Muse Ivory, w świetlistym odcieniu kości słoniowej, które w wyjątkowy sposób eksponują delikatne, nieregularne żyłki. Podkreślają tym samym nieoczywiste piękno natury. Ich klasyczny design stanowi doskonałą bazę do dekoracji łazienki, w szczególności do połączeń ze szlachetnymi materiałami i klasycznymi meblami. Obie płytki, mają błyszczącą powierzchnię.

Kolekcja Muse - płytki ceramiczne od marki Tubądzin

Płytki dekoracyjne Muse Geo

Ozdobą kolekcji są płytki dekoracyjne Muse Geo w trzech wariantach kompozycyjnych, które można ze sobą dowolnie zestawiać i tym samym tworzyć nieograniczoną ilość połączeń. Charakterystyczne lustrzane elementy, w kształcie niewielkich prostokątów sprawią, że łazienka delikatnie się ociepli, a przestrzeń zyska więcej jasnego, dziennego światła. Nierównomiernie rozplanowane blaszki pozwolą stworzyć zindywidualizowaną aranżację, z wyraźnym, geometrycznym akcentem.

Dekoracją, która poprzez dodatek połyskujących elementów w oczywisty sposób nawiązuje do płytek Muse Geo i pięknie z nimi koresponduje, jest mozaika ścienna w kształcie jodełki chevron, która ożywi wnętrze oraz doda mu lekkości.

Kolekcja Muse - płytki ceramiczne od marki Tubądzin

Nietypowym elementem kolekcji, stylowym i eleganckim jest płytka dekoracyjna Muse o wzorze przypominającym splot grubego, wełnianego swetra. Subtelne żłobienia układają się w fale, a ich kształt podkreślają stonowane, cielisto-beżowe kolory, które, niczym fale morskie, uspokoją wnętrze i wprowadzą do niego oddech.

Kolekcję uzupełniają dwie płytki gresowe, Muse silver LAP oraz Muse ivory LAP , które kolorystycznie nawiązują do jasnej tonacji całej kolekcji. Dzięki charakterystycznemu wykończeniu lappato będą one atrakcyjną ozdobą podłogi i alternatywą dla miłośników zarówno połyskującej, jak i matowej powierzchni.

Kolekcja Muse - płytki ceramiczne od marki Tubądzin

Grupa Tubądzin

Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120×240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej.

Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2019 firma sprzedawała swoje produkty do 50 krajów. Marka ma w swojej ofercie wiele ciekawych kolekcji płytek ceramicznych, takich jak InpointReflection czy Terraform.

Zobacz również: Kolekcja płytek Mild Garden | Goldgreen – kolekcja płytek Tubądzin inspirowana stylem etno

Kolekcja Muse - płytki ceramiczne od marki Tubądzin
Kolekcja Muse - płytki ceramiczne od marki Tubądzin
Kolekcja Muse - płytki ceramiczne od marki Tubądzin
Kolekcja Muse - płytki ceramiczne od marki Tubądzin
Udostępnij ten artykuł
Wpisz szukane słowo i kliknij enter