Kolekcja NASTRO od FONDU Furniture

Kolekcja NASTRO (z wł. “wstążka) to kontynuacja stylu marki FONDU, który od zawsze łączy w sobie prostotę i oryginalność. Nazwa kolekcji doskonale oddaje jej minimalistyczny i zarazem dekoracyjny charakter. Stworzona dla miłośników dobrego designu, NASTRO dopasuje się zarówno do wnętrza nowoczesnego, jak i klasycznego. Zobacz kolekcję już teraz!

NASTRO – alternatywa dla tradycyjnych brył

Proste linie z lekkością przechodzą w asymetryczne, zaokrąglone kształty, stanowiąc interesującą alternatywę dla ciężkich, tradycyjnych brył. Wszystkie meble są wykonane z najwyższej jakości stalowych komponentów. Połączenie nietuzinkowych form, minimalnej ilości zużytego surowca oraz przykuwającej uwagę kolorystyki sprawia, że stanowią one doskonałe uzupełnienie wnętrza w każdym stylu.

Kolekcja NASTRO od FONDU Furniture

Meble uniwersalne

Meble z kolekcji NASTRO to praktyczna dekoracja-pełnią rolę uniwersalnego mebla, będąc jednocześnie wyjątkową ozdobą-podobnie jak wstążki na kunsztownie zapakowanym prezencie. Dostępna paleta barw pozwala na swobodną zabawę kolorem. W kolekcji znajdziesz barwy ciepłe, zimne, a także neutralne. Możesz dowolnie je ze sobą komponować, odkrywając nowe, nietuzinkowe połączenia i tworząc aranżacje idealnie odzwierciedlające Twoją osobowość.

Kolekcja NASTRO od FONDU Furniture

FONDU Furniture

FONDU to wyrafinowana elegancja i prostota. Meble oszczędne w formie oraz intensywne w wyrazie. Meble projektowane ze szlachetnych materiałów, niestroniące jednak od zabawy kolorem i kształtem tak długo, jak pełnią zadaną im funkcję. FONDU to powrót do ponadczasowego stylu. To hołd złożony geometrii: kule, łuki, symetryczne kompozycje. Meble zgodne z ponadczasową zasadą złotego podziału. FONDU jest dla każdego, ale przede wszystkim dla miłośników dobrego designu. Skromna forma oraz aktualna gama barw to gwarant wpasowania się we wnętrza zarówno nowoczesne, jak i klasyczne.

Zobacz również: Niewielki fotel Algo | Puf Miuf – oryginalny dodatek do wnętrza

Kolekcja NASTRO od FONDU Furniture
Kolekcja NASTRO od FONDU Furniture
Kolekcja NASTRO od FONDU Furniture
Kolekcja NASTRO od FONDU Furniture
Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter