Kolekcja NASTRO od FONDU Furniture

Kolekcja NASTRO (z wł. “wstążka) to kontynuacja stylu marki FONDU, który od zawsze łączy w sobie prostotę i oryginalność. Nazwa kolekcji doskonale oddaje jej minimalistyczny i zarazem dekoracyjny charakter. Stworzona dla miłośników dobrego designu, NASTRO dopasuje się zarówno do wnętrza nowoczesnego, jak i klasycznego. Zobacz kolekcję już teraz!

NASTRO – alternatywa dla tradycyjnych brył

Proste linie z lekkością przechodzą w asymetryczne, zaokrąglone kształty, stanowiąc interesującą alternatywę dla ciężkich, tradycyjnych brył. Wszystkie meble są wykonane z najwyższej jakości stalowych komponentów. Połączenie nietuzinkowych form, minimalnej ilości zużytego surowca oraz przykuwającej uwagę kolorystyki sprawia, że stanowią one doskonałe uzupełnienie wnętrza w każdym stylu.

Kolekcja NASTRO od FONDU Furniture

Meble uniwersalne

Meble z kolekcji NASTRO to praktyczna dekoracja-pełnią rolę uniwersalnego mebla, będąc jednocześnie wyjątkową ozdobą-podobnie jak wstążki na kunsztownie zapakowanym prezencie. Dostępna paleta barw pozwala na swobodną zabawę kolorem. W kolekcji znajdziesz barwy ciepłe, zimne, a także neutralne. Możesz dowolnie je ze sobą komponować, odkrywając nowe, nietuzinkowe połączenia i tworząc aranżacje idealnie odzwierciedlające Twoją osobowość.

Kolekcja NASTRO od FONDU Furniture

FONDU Furniture

FONDU to wyrafinowana elegancja i prostota. Meble oszczędne w formie oraz intensywne w wyrazie. Meble projektowane ze szlachetnych materiałów, niestroniące jednak od zabawy kolorem i kształtem tak długo, jak pełnią zadaną im funkcję. FONDU to powrót do ponadczasowego stylu. To hołd złożony geometrii: kule, łuki, symetryczne kompozycje. Meble zgodne z ponadczasową zasadą złotego podziału. FONDU jest dla każdego, ale przede wszystkim dla miłośników dobrego designu. Skromna forma oraz aktualna gama barw to gwarant wpasowania się we wnętrza zarówno nowoczesne, jak i klasyczne.

Zobacz również: Niewielki fotel Algo | Puf Miuf – oryginalny dodatek do wnętrza

Kolekcja NASTRO od FONDU Furniture
Kolekcja NASTRO od FONDU Furniture
Kolekcja NASTRO od FONDU Furniture
Kolekcja NASTRO od FONDU Furniture
Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter