Kolekcja noo.ma naturally od marki noo.ma

Czerpiąc z piękna natury, marka noo.ma stworzyła „noo.ma naturally” – nową kolekcję komód, szaf, mebli RTV, mebli do przechowywania, akcesoriów i wiele więcej w żywych, naturalnych kolorach: ziemistej terakocie, leśnej zieleni, piaskowym beżu i oceanicznym granacie.

Kolekcja noo.ma naturally

Wyobraź sobie, że spacerujesz w środku głębokiego lasu, stoisz niedaleko wzburzonego morza, na krawędzi wysokiego klifu, szukasz przygody na jałowej, afrykańskiej ziemi albo pływasz w lazurowej wodzie oceanu. Widzisz te wszystkie barwne kolory wokół Ciebie? Niektóre są tak neutralne, że ledwo dostrzegasz różnice między nimi. Inne są tak wyraźne, że przytłaczają cały krajobraz. Zielenie, niebieskości, czerwienie, beże, szarości – wszystkie formują spójną scenerię, która powoduje że czujesz się zrelaksowany, trochę podekscytowany i zadowolony. Właśnie takimi wrażeniami kierowali się projektanci z marki noo.ma, tworząc kolekcję noo.ma naturally.

Dzięki zastosowaniu oryginalnych rozwiązań, takich jak delikatne, metalowe stelaże, udało nam się uzyskać lekką formę w pojemnych meblach, które często są postrzegane jako przytłaczające – mówi Damian Goliński, creative director noo.ma. „Dodatkowym zabiegiem wzorniczym stało się wykorzystanie ciekawych struktur, jak szkło ornamentowe, czy frezowane fronty, które pięknie zdobią proste w formie produkty” – dodaje.

Dbając o ponadczasowość produktów, noo.ma wykorzystuje materiały najwyższej jakości – lite drewno, sklejkę, metal, lity mosiądz, fornir orzechowy, szkło ornamentowe i wiele innych. Produkcję natomiast powierza odpowiedzialnym i zaufanym dostawcom.

Polska marka noo.ma

Noo.ma to polska marka, która tworzy meble. Jej twócy wierzą, że że przestrzeń, którą się otaczamy ma na nas ogromny wpływ i kształtuje sposób w jaki postrzegamy świat. Właśnie dlatego tworzą piękne i funkcjonalne przedmioty, które towarzyszą ich klientom każdego dnia. Współpracują z najlepszymi projektantami. Używając najwyższej jakości materiałów i dopracowując każdy przedmiot do perfekcji, dostarczą wyjątkowych doznań. Sprawdzają jakość drewna, tkanin i metalu, z których powstają ich produkty.

Wszystkie meble powstają ręcznie, na indywidualne zamówienie. Nie posiadają wielkich magazynów, a każdy mebel wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół.

Zobacz również: Westwing Collection Earthy Boho | Wabi Sabi Design – ręcznie robione stelaże pod materac

Udostępnij ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter