Kolekcja płytek ceramicznych Inpoint od marki Tubądzin

Wraz z nadejściem jesieni poszukujemy kontaktu z ciepłem natury, także w łazience, która jest miejscem relaksu i ładowania akumulatorów jednocześnie. Kolory i faktury naturalnego drewna, przełamane czarną nowoczesną mozaiką pociętą bursztynowymi żyłami to idealna opcja na ten sezon. Nie tylko do łazienki!

Kolekcja Inpoint

Kolekcja Inpoint to jedna z najnowszych propozycji płytek w rozmiarze 30 x 60 cm, których premiera odbyła się na targach Cersaie w Mediolanie. Kolekcja pokazana została także podczas Warsaw Home, gdzie spotkała się z dużym uznaniem tych zwiedzających, którzy cenią sobie minimalizm i prostotę. Niezwykłe w tej kolekcji jest to, że dzięki swojemu designowi, świetnie sprawdzi się nie tylko w łazience, ale też w salonie, czy w pokojach gościnnych.

Kolekcja płytek ceramicznych Inpoint od marki Tubądzin - płytki ceramiczne drewnopodobne Tubądzin

Drewnopodobne płytki ceramiczne Tubądzin

Drewnopodobne płytki w kolorach ciepłego, cieniowanego brązu występują w tej kolekcji w dwóch podstawowych wariantach – naturalnego, matowego drewna oraz trójwymiarowej struktury INPOINT STR. W tej ostatniej autorzy kolekcji wykorzystali kształt szewronu, tworząc bardzo oryginalną optycznie (oraz w dotyku!) powierzchnię, która w pełni ujawnia się w bliskim kontakcie z płytką.

Ponieważ jednak trendy na 2020 r. kierują się w stronę przepychu i luksusu, również w tej kolekcji znajdziemy ekscentryczny akcent. Dekoracyjna mozaika w kształcie czarnych polerowanych trójkątów, pozwoli złamać jasny, skandynawski styl. Nieregularne, bursztynowe krótkie żyłki przecinające płytkę sprawiają, że staje się ona nieco vintage, a jej nieregularny kształt pozwala na różne możliwości układania.

Kolekcja płytek ceramicznych Inpoint od marki Tubądzin

Mozaika świetnie sprawdza się zarówno z białą, jak i drewnopodobną płytką. Może wypełnić całą ścianę lub stanowić jedynie wyrazisty dodatek do jasnej i ciepłej przestrzeni. Jeśli zależy nam na bardziej dyskretnym akcencie przełamującym skandynawskie, jasne odcienie, projektanci kolekcji proponują czarną, połyskującą listwę ścienną INPOINT. Komponuje się ona harmonijnie z każdym elementem kolekcji, nadając przestrzeni klasyczny, elegancki sznyt.

W kolekcji INPOINT znajdziemy także białą matową płytkę ścienną oraz dwie płytki gresowe na posadzki. W zależności od tego, którą wybierzemy, projektowane przez nas pomieszczenie może być zarówno jasną, przytulną przestrzenią, jak i wyróżniać się ciemną posadzką, o wyglądzie starzonego drewna, nieco nierównomiernie pomalowanego czarną farbą.

Kolekcja płytek ceramicznych Inpoint od marki Tubądzin - płytki ceramiczne drewnopodobne Tubądzin

Grupa Tubądzin

Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120×240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin.

Szukasz płytek ceramicznych? Spodobała Ci się kolekcja Inpoint? Zobacz również kolekcję Macieja Zienia dla Ceramiki Tubądzin oraz kolekcję płytek Terraform.

Kolekcja płytek ceramicznych Inpoint od marki Tubądzin - płytki ceramiczne drewnopodobne Tubądzin

 

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter