Kolekcja płytek Shine Concerete od marki Tubądzin

Najnowsza kolekcja łazienkowa Shine Concerete marki Tubądzin łączy w sobie pozornie sprzeczne zestawienie kolorów i faktur, pozwalając uzyskać w łazience niebanalne kontrasty i łącząc surową nowoczesność z przepychem.

Kolekcja płytek Shine Concerete

Kolekcja Shine Concrete to najnowsza propozycja ceramiki łazienkowej od marki Tubądzin. Już sama nazwa wskazuje na niezwykłość tej propozycji. Jeśli dodać do tego geometryczne wzory i kontrastowe barwy, otrzymamy kolekcję, którą trudno przegapić.

Kolekcja płytek Shine Concerete od marki Tubądzin

Motywem przewodnim Shine Concrete jest nawiązanie do struktury betonu, jednak nie w zimnym, szarym ujęciu, a w ciepłych, beżowych barwach. W odróżnieniu od industrialnej płyty, Shine Concrete to beton w wydaniu de luxe.  Błyszczące płytki ścienne, w klasycznym, bardzo eleganckim odcieniu pozwolą  stworzyć łazienkę, którą można ozdobić de facto dowolnymi dodatkami – w zależności od charakteru, który pragniemy nadać pomieszczeniu.

Podstawowe płytki ścienne: Shine Concerte oraz Shine Concrete STR różnią się tym, że te ostatnie ozdobione są geometrycznym motywem pasków układających się nierównomiernie, niczym fale na wodzie, co dodaje płytkom więcej przepychu.

Kolekcja płytek Shine Concerete od marki Tubądzin

Shine Concrete dark oraz Shine Concrete light

Tym, co wyróżnia tę kolekcję są płytki dekoracyjne, których już niewielka ilość może ozdobić ścianę, zastępując wszelkie dodatki. Dekory Shine Concrete dark oraz Shine Concrete light, to dwa kolorystyczne warianty tego samego motywu. W wersji ciemniejszej – falujące pasy w tonacji ciepłej platyny, układają się – niczym w modnych motywach nawiązujących do dzikich zwierząt  – na tle czekoladowego tła. Ten sam dekor w wersji jasnej przypomina z kolei dyskretne liście egzotycznej rośliny.

Kolekcja płytek Shine Concerete od marki Tubądzin

Kolekcji towarzyszą także dwie płytki podłogowe. Każda z nich, w zależności od tego który wariant kolorystyczny wybierzemy, może stanowić harmonijne dopełnienie kolekcji: jasno beżowa połyskująca Shine Concrete oraz grafitowa All in white / grey o wykończeniu lappato.  Stanowią one delikatną, subtelną bazę, na tle której w pełni mogą zaistnieć geometryczne wzory płytek dekoracyjnych. Całości dopełniają listwy: Shine Concrete dark, oraz błyszcząca Steel Cognac, w kolorze metalicznej stali, która doda pomieszczeniu blasku i elegancji.

Grupa Tubądzin

Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120×240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2019 firma sprzedawała swoje produkty do 50 krajów.

Marka ma w swojej ofercie wiele ciekawych kolekcji płytek ceramicznych, takich jak InpointReflection czy Terraform.

Zobacz również: Brass – ulotna natura wiatru w kolekcji płytek Tubądzin | Cersanit i modne aranżacje łazienkowe z powiewem luksusu

Kolekcja płytek Shine Concerete od marki Tubądzin
Kolekcja płytek Shine Concerete od marki Tubądzin
Kolekcja płytek Shine Concerete od marki Tubądzin
Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter