Kolekcja szkła Avant-Garde od Krosno Glass – nowoczesność i elegancja

Niebanalne formy łączące w sobie elegancję z ergonomią sprawiają, że nowoczesna kolekcja szkła Avant-Garde od Krosno Glass stanowi wyjątkową propozycję dla miłośników dobrego smaku. Szkło przeznaczone do serwowania wina oraz innych napojów nie tylko eksponuje unikalne walory spożywanych trunków, takie jak smak, kolor i aromat, ale także zachwyca ponadczasowym pięknem.

Nietuzinkowe kształty – nowoczesna kolekcja szkła Avant-Garde od Krosno

Avant-Garde to kolejna kolekcja szkła od Krosno Glass, która zaskakuje wyważonymi formami. Wysmuklenia i przewężenia połączone z pełnymi kształtami czarek nadają całości elegancji. Kształty korespondują z ponadczasową klasyką, a przy tym pozostają świeże, zaskakujące i pełne charakteru.

Kolekcja szkła Avant-Garde od Krosno D’sign - nowoczesność i elegancja
Kolekcja Avant-Garde zaskakuje wyważonymi formami

Niebanalne formy krośnieńskiego szkła nie tylko cieszą oko, ale także pozostają funkcjonalne i ergonomiczne. Zostały zaprojektowane tak, aby pozwalały doświadczać walorów serwowanych trunków wszystkimi zmysłami. Smak, aromat i głęboka barwa napoju pozostaje na pierwszym planie, a szkło jedynie dopełnia całość zastawy, subtelnie przyciągając wzrok.

Niezwykły aromat, smak i cała gama kolorów – wyeksponowane walory wina

Nietuzinkowe kształty szkła z kolekcji Avant-Garde nie tylko cieszą oko, ale także eksponują walory spożywanych napojów. Karafka na wino została zaprojektowana tak, aby mogła służyć zarówno koneserom delikatnego, białego wina, jak i tym, którzy preferują czerwone wino oraz jego cięższe, głębokie smaki. Wąska, długa szyjka zapobiega parowaniu trunku, a rozłożysty dół przykuwa wzrok i dodatkowo pozwala winu oddychać i uwalniać wszystkie aromaty. Ten wyjątkowy, ergonomiczny kształt powstaje wskutek ręcznego formowania krystalicznie przejrzystego szkła, które pozwala wydobyć głębię koloru wina.

Kolekcja szkła Avant-Garde od Krosno D’sign - nowoczesność i elegancja
Nietuzinkowe kształty szkła pomagają eksponować walory spożywanych napojów

Równie piękny jest kieliszek do wina czerwonego Avant-Garde na smukłej nóżce połączonej z elegancko profilowaną czarką. Jego ponadczasowy i jednocześnie subtelny design idealnie współgra z większością zastaw i wnętrz. Dzięki temu kieliszek doskonale sprawdzi się zarówno podczas celebracji wyjątkowych chwil, jak i przy codziennych posiłkach.

Elegancja z nutą nowoczesności – niebanalne formy pasujące do każdej zastawy

W kolekcji znalazła się także funkcjonalna wysoka szklanka – naczynie, w którym można serwować nie tylko drinki i napoje, lecz także desery. Niezależnie od zastawy stylowe, wysokie szklanki z kolekcji Avant-Garde uzupełniają stół, nie przytłaczając przy tym wystroju. Idealnie przejrzyste szkło pięknie rozprasza światło i ukazuje głębię koloru podanego drinka, a delikatność formy i elegancja subtelnie przyciągają wzrok. Niską szklankę wyróżnia charakterystyczne zwężenie ku górze. Ten detal sprawił, że absolutna klasyka zyskała pazur i modny wyraz.

Kolekcja szkła Avant-Garde od Krosno D’sign - nowoczesność i elegancja
Wysokie szklanki z kolekcji Avant-Garde uzupełniają stół, nie przytłaczając przy tym wystroju

Podobnie jak pozostałe elementy z kolekcji, zaskakuje ona nietuzinkowym kształtem. Eleganckie, a przy tym wyraziste formy to rozwiązanie ponadczasowe, odporne na zmieniające się trendy. Nowoczesna kolekcja szkła Avant-Garde od Krosno świetnie uzupełni każdą zastawę, przyciągnie wzrok oraz – co najważniejsze – pozwoli w stylowy sposób wyeksponować walory spożywanych napojów.


Kolekcja Avant-Garde

Producent: Krosno Glass | krosno.com.pl

Zobacz również: KROSNO, Karim Rashid i kolekcja Sakred | Kolekcja PRIMITIVO – Jan Kochański x KROSNO

Kolekcja szkła Avant-Garde od Krosno D’sign - nowoczesność i elegancja
Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter