Kolekcja #wellmood od marki MAKI – harmonia natury

MAKI, polska marka wnętrzarska, wprowadza na rynek swoją najnowszą kolekcję #wellmood, która przenosi nas w świat spokoju i równowagi. Misja marki „maki’ng good” oraz jej głęboki szacunek dla natury są w tej kolekcji szczególnie wyraźne.

Kolekcja #wellmood od MAKI

#wellmood skupia się na trzech niezwykle praktycznych produktach, które stają się niezastąpionymi towarzyszami w codziennym życiu: kołdra obciążeniowa, poduszka do siedzenia i medytacji oraz termofor. Każdy z nich został stworzony z myślą o wspieraniu zdrowego trybu życia i dobrostanu.

Naturalne Materiały dla harmonii zmysłów

W kolekcji #wellmood dominują naturalne materiały, takie jak len, gryka i pestki wiśni. Kołdra obciążeniowa otula i rozluźnia ciało, wprowadzając uczucie spokoju, podczas gdy medytacyjna chwila uważności na poduszce przywołuje harmonię ducha. Termofor wypełniony pestkami wiśni działa rozgrzewająco, relaksując spięte mięśnie.

Kolekcja #wellmood od marki MAKI – kołdra
Kolekcja #wellmood od marki MAKI – kołdra

Estetyka i funkcjonalność w jednym

Kolekcja zaprojektowana przez Paulę Buczyńską została stworzona z naciskiem na aspekt praktyczny, ale również z dbałością o estetykę. Autorka projektów i charakterystycznych dla MAKI printów postawiła na neutralne barwy ziemi, a bezpośrednią inspiracją dla grafiki były cykle narodzin i obumierania w przyrodzie. „Kolekcja #wellmood to nie tylko estetyczne doznania, ale także zaproszenie do refleksji nad naturą i spokojem, który znajdujemy w jej harmonii. To unikalna możliwość wyrażenia siebie poprzez interpretację grafiki, co czyni naszą kolekcję jeszcze bardziej osobistą i wyjątkową” – komentuje projektantka.

Kolekcja #wellmood od marki MAKI – poduszka
Kolekcja #wellmood od marki MAKI – poduszka

Odkryj #wellmood – Łącząc Piękno Natury z Elegancją Codzienności

Zapraszamy do odkrywania kolekcji #wellmood, która łączy w sobie piękno natury z dobrym designem i wsparciem komfortu codziennego życia. W każdym produkcie drzemie historia natury, a każdy element kolekcji jest stworzony z myślą o Twoim dobrym samopoczuciu.


Marka: MAKI | makimood.com

Zobacz również: Okrągły dywan – 7 stylowych propozycji, które odświeżą każde wnętrze | NORD-SUD – premiera nowej kolekcji kilimów łódzkiej pracowni Tartaruga

Kolekcja #wellmood od marki MAKI – termofor
Kolekcja #wellmood od marki MAKI – termofor
Kolekcja #wellmood od marki MAKI – kołdra
Kolekcja #wellmood od marki MAKI – poduszka
Kolekcja #wellmood od marki MAKI – termofor
Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter